Субота, 18 Серпня
Головна На часі Проти дипустанови країни-члена НАТО в Україні готували кібератаку

Проти дипустанови країни-члена НАТО в Україні готували кібератаку

442

 
СБУ блокувала кібератаку на дипломатичне відомство однієї з країн-членів НАТО через несанкціоноване використання інформаційних ресурсів МОЗ


Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. 

Правоохоронці виявили порушення правил захисту інформації та експлуатації автоматизованих систем посадовцями одного з державних підприємств МОЗ.

Ці порушення призвели до того,що зловмисники отримали незаконний доступ до інформаційно-телекомунікаційних систем держустанови. Згодом хакери спробували скористатися вказаним зламом для проведення кібератак на іноземне представництво.

"За результатами перевірки керівництво МОЗ України прийняло рішення щодо звільнення генерального директора вказаного держпідприємства. Наразі йому оголошено про підозру в скоєнні злочину", - наголосили у відомстві.

У цій справі було відкрито кримінальне провадження за фактом порушення правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем (ст. 363), триває досудове розслідування.

Еспресо

Наживо

Ефір

  • 19:10 Світлиця Надії
  • 20:00 Поговоримо про музику
  • 20:30 Шлях до Європи
  • 20:50 Кримінальний огляд
  • 21:05 Вулиця

Персони

«Боже, дай мені розум і душевний спокій, щоб змиритися з тим, чого я не можу змінити; силу, аби змінити те, що можу, і мудрість — відрізнити одне від другого». Климентій Шептицький
Мар'яна Мазур