Неділя, 9 Грудня
Головна На часі Проти дипустанови країни-члена НАТО в Україні готували кібератаку

Проти дипустанови країни-члена НАТО в Україні готували кібератаку

572

 
СБУ блокувала кібератаку на дипломатичне відомство однієї з країн-членів НАТО через несанкціоноване використання інформаційних ресурсів МОЗ


Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України. 

Правоохоронці виявили порушення правил захисту інформації та експлуатації автоматизованих систем посадовцями одного з державних підприємств МОЗ.

Ці порушення призвели до того,що зловмисники отримали незаконний доступ до інформаційно-телекомунікаційних систем держустанови. Згодом хакери спробували скористатися вказаним зламом для проведення кібератак на іноземне представництво.

"За результатами перевірки керівництво МОЗ України прийняло рішення щодо звільнення генерального директора вказаного держпідприємства. Наразі йому оголошено про підозру в скоєнні злочину", - наголосили у відомстві.

У цій справі було відкрито кримінальне провадження за фактом порушення правил експлуатації автоматизованих електронно-обчислювальних систем (ст. 363), триває досудове розслідування.

Еспресо

Наживо

Ефір

  • 21:50 Т/с «Перлина Тихого океану»
  • 23:40 Музика на Галичині

Персони

"Питання "а що подумають люди?" має стояти на останньому місці. Адже, насправді, всім все одно. Життя ж то твоє.І гріх - не жити і йому не радіти!"
Наталя Храбатин