Субота, 22 Червня
Головна На часі Facebook запустила онлайн-курси для журналістів

Facebook запустила онлайн-курси для журналістів

3043

Facebook запустила серію онлайн-курсів для журналістів, в яких навчить їх як краще використовувати соціальну мережу. Як пояснила компанія, на створення цих курсів Facebook надихнула дискусія з журналістами та редакторами, які часто запитували, де вони можуть краще вивчити сервіси та інструменти Facebook, які вони використовують у професійних цілях. При чому, аби вся ця інформація була зібрана в одному місці.

«У найближчі тижні, ми також розпочнемо серію вебінарів на сайті, які будуть адаптовані для журналістів: як новачків, так і досвідчених користувачів Facebook. Ці вебінари будуть організовані з урахуванням нових продуктів та функцій, які журналісти використовують у Facebook та з урахуванням різних завдань, які журналісти виконують через соцмережу: збір новин, створення контенту, дослідження аудиторії», - написала компанія у блозі.

Заняття будуть доступні через Blueprint, глобальну навчальну програму Facebook. Крім того, соцмережа анонсувала вебінар щодо того, як журналісти можуть використовувати Facebook Live.

«Онлайн-курси є лише останнім прикладом роз'яснювальної роботи серед журналістів, яку проводить Facebook. Соціальна мережа налагодила партнерські зв'язки з компаніями-постачальниками новин аби підвищити якості цього типу контенту на Facebook і допомогти редакціям, для яких соціальна мережа є основним джерелом трафіку і залучення аудиторії», - коментує Poynter. 

Нещодавно Facebook анонсувала пом'якшення цензури в матеріалах користувачів. У компанії готові показувати більше зображень і текстових матеріалів, які зазвичай віддалялися за порушення правил спільноти Facebook. При цьому буде враховуватися, чи був опублікований користувачем контент інформативним для інших. 

Facebook потрапив під шквал критики за видалення знаменитого фото Ніка Утачасів В'єтнамської війни, так як на знімку зображена гола дівчинка. Одна з найбільших газет Норвегії Aftenposten опублікувала на першій шпальті звернення до генерального директора Facebook Марка Цукерберга.  В ньому редакція написала про те, що розроблені Facebook алгоритми цензурування контенту, які «не відрізняють документалістику від дитячої порнографії», не повинні впливати на редакційну політику ЗМІ по всьому світу. 

В матеріалі для The Guardian медіаексперти закликали соцмережу визнати свою відповідальність, як одного з найбільших каналів поширення контенту, в тому числі новинного, та залучати живих людей в якості редакторів для формування новинної стрічки, замість того, аби покладатися виключно на алгоритм.

Mediasapiens

Наживо

Персони

"Від життя ви отримуєте тільки те, що просите. Не бійтеся просити більше"
Вікторія Резун