Четвер, 20 Червня
Головна На часі До 26 листопада - подача заявок на конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів

До 26 листопада - подача заявок на конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів

1131

Громадська організація «Інтерньюз-Україна» та Товариство Лева у партнерстві з Фондом міжнародної солідарності (Польща) оголошують конкурс «Асоціація з ЄС: що вона дає Україні?» серед українських регіональних журналістів (6-та хвиля) на найкращі опубліковані/оприлюднені матеріали, присвячені Угоді про асоціацію Україна-ЄС, її практичним аспектам, викликам та перспективам.
Конкурс є частиною проекту «Точне відображення Угоди про асоціацію Україна-ЄС в українських медіа», що реалізується за кошти Програми «Підтримка демократії», яка фінансується з Програми польської співпраці на користь розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Призовий фонд Конкурсу складає техніка (ноутбуки, планшети тощо).

До участі у Конкурсі запрошуються журналісти регіональних ЗМІ усіх форм (державна, комунальна, приватна) та типів (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа) власності.

Вимоги до матеріалів: 

До участі у Конкурсі допускаються матеріали, які стосуються європейської інтеграції  України на регіональному рівні з особливим акцентом на  реалізацію Угоди про асоціацію (УА) з ЄС, готовність українського бізнесу, державних інституцій, законодавства тощо  до її імплементації. Це можуть бути матеріали, присвячені таким питанням:
функціонування передбаченої УА глибокої та всеосяжної Зони вільної торгівлі, яка розпочала діяти з 1 січня 2016 року (зокрема, вплив її на місцевий бізнес, споживачів, обсяги інвестицій тощо);
проблематика УА в контексті відносин Україна-ЄС-Росія, у тому числі що стосується торгівлі;
виконання Україною положень Порядку денного асоціації;
приклади задіяння на місцевому рівні євроінтеграційного досвіду інших країн Центральної та Східної Європи у різних сферах, у тому числі за допомогою угод про асоціацію або подібних до них. 

1. Очікуємо також матеріалів, присвячених євроінтеграційній тематиці загалом на прикладі конкретних подій та процесів у регіонах, перейняттю досвіду ЄС у повсякденному житті громад та державних інституцій – наприклад, у тому що стосується екології, енергозбереження, транспорту, адміністративних послуг тощо.

2.  Матеріали, що надсилаються на розгляд Конкурсної комісії, повинні бути оприлюднені (в ефірі регіональних телерадіокомпаній/ на шпальтах регіональних друкованих видань/ на веб-сторінках онлайн-ЗМІ) упродовж періоду з 1 вересня по 24 листопада 2016 року.

3. Кожен регіональний журналіст, що бере участь у Конкурсі, має надіслати  два – три авторських матеріали.

4.  Матеріали, що не відповідають тематиці Конкурсу, розглядатися не будуть.

5.  Матеріали мають бути оприлюднені/опубліковані українською або російською мовами.

6.  Мінімальний обсяг сюжетів для телебачення та радіо – 3 хвилини, максимальний – 30 хвилин. Мінімальний обсяг матеріалів для газет та онлайн-ЗМІ – 5 тис. друкованих знаків (з пробілами), максимальний – 12 тис. знаків.

7. Матеріали, подані до участі у Конкурсі, не рецензуються, організатори Конкурсу не ведуть листування з авторами щодо змісту текстів чи сюжетів.

8. Матеріали у вигляді лінків, а також текстів у Word-форматі (для газет допустимі PDF-файли), мають надсилатися на адресу eucontest.ua@gmail.com з позначкою "Конкурс". 

ОБОВ’ЯЗКОВО! У тілі листа прохання вказувати такі персональні дані:

Ваші (автора матеріалів) прізвище та ім’я;
Місто, в якому Ви проживаєте/працюєте;
Назва редакції ЗМІ, у котрій Ви працюєте, та лінк на нього;
Посада, яку Ви обіймаєте;
Ваш досвід роботи у журналістиці;
Ваш номер мобільного телефону.
Результати Конкурсу визначає журі, до складу якого запрошені експерти з питань європейської інтеграції та профільні журналісти. 

ДЕДЛАЙН для подачі заявок: 26 листопада 2016, 23:00.

Додаткову інформацію можна отримати у координатора Конкурсу:

Ольга Гуртовенко, Інтерньюз-Україна, тел.: 050 820 27 77, або e-mail: ogurtovenko@internews.ua

Ольга Сушицька, Інтерньюз-Україна, тел.: 067 243 63 55, або e-mail: osushytska@internews.ua

Media Sapiens

Наживо

Персони

"Життя прекрасне!"
Ольга Лаврись