Український сервіс з пошуку роботи Jooble посів друге місце за популярністю в категорії платформ для пошуку роботи в світі за даними сервісу аналізу глобального трафіку SimilarWeb.
Про це повідомив співзасновник сервісу Роман Прокоф'єв на своїй сторінці в Facebook.
Перше місце в рейтингу SimilarWeb займає американський ресурс indeed.com, третє — французький pole-emploi.fr.
Роман Прокоф'єв розповів, що вони з партнером Євгеном Собакаревим 12 років тому вирішили створити свою компанію попри всі українські реалії: корупцію, податки, погану освіту, відсутність ринку капіталу, судової системи тощо й не зважали на іноземних конкурентів з мільйонними інвестиціями й висококваліфікованими співробітниками.
«Щороку 270 мільйонів людей в 66 країнах світу використовують наші сервіси, щоб знайти роботу, — повідомив український бізнесмен. —Якщо зібрати всіх цих людей в одному місці то вийшла б країна JoobleLand, четверта за населенням в світі (після Китаю, Індії, США). У наших менеджів немає MBA, а більшість співробітників закінчили КПІ і університет Шевченка, а не MIT і Stanford. Ми не отримували мільйонні інвестиції під гарний бізнес-план. Ми працювали. Вся наша команда вірить, що ми робимо правильну справу. Ми допомагаємо знаходити людям роботу. У Колумбії, Індонезії, Італії, Румунії і ще в інших 62 країнах. Саме ця віра дозволила нам не здатися нашим конкурентам, які куди значно багатші за нас».
Роман Прокоф'єв уважає, що в Україні існує багато «абсолютно дивовижних і видатних людей», які в непридатних умовах зробили себе самі. ІТ-підприємець переконаний, що українці можуть створювати конкурентні продукти на світовому рівні.
Як повідомляло видання ain.ua, Jooble заснували однокласники з херсонського фізико-технічного ліцею Роман Прокоф'єв та Євген Собакарев у 2006 році. Ідея сервісу пошуку співробітників по резюме в них виникла, коли Роман пробував займатися підбором рідкісних фахівців в рамках першого свого проекту Teamsoft. Роман Прокоф'єв розповідав також, чому принципово не хоче виїжджати з України.
Нагадаємо, асоціація «IT України» повідомила, що сфера інформаційних технологій торік принесла Україні 3,6 млрд доларів.