Вівторок, 23 Квітня
Головна Гороскоп на тиждень 16–22 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 16–22 жовтня для всіх знаків зодіаку

471

ОВЕН 

Цей час вiдкриває для вас новий цикл подiй, пов’язаних з роботою та iншими вашими обов’язками. Не створюйте собi проблем самi, а з неминучими труднощами зараз вам допоможуть упоратися партнери. Навантаженням та вiдповiдальнiстю поки краще подiлитися, оскiльки попереду у вас час великих звершень, i потрiбно берегти сили.

Сприятливi днi – 18, 20; несприятливi – 22.

ТЕЛЕЦЬ 

Любов стане прекрасним стимулом i для iнших якiсних полiпшень у вашому життi. Зараз ви схильнi творчо пiдходити до рiшення всiх питань i отримувати користь навiть зi складних ситуацiй. Успiх i везiння завжди поряд, якщо ви вiдкритi для змiн. Доведеться прийняти рiшення, результати якого стануть очевиднi через два мiсяцi.

Сприятливi днi – 19; несприятливi – 21.

БЛИЗНЮКИ 

Максимальну увагу – дiтям. Це важливий перiод для того, щоб дiйти визначеностi в якомусь важливому питаннi. Ви можете i себе вiдчути дитиною. Особливо, якщо вiдчуєте почуття образи або ревнощiв. Не робiть поспiшних дiй до недiлi, щоб не наробити помилок. У недiлю до вас уже повернеться упевненiсть i ясне розумiння ситуацiї.

Сприятливi днi – 20, 21; несприятливi – 16.

РАК 

Приведiть до ладу свiй будинок i позбавтеся непотрiбних речей. Розташування планет примусить вас дiйти визначеностi щодо найближчих перспектив. Це може бути нова iнформацiя, лист, телефонний дзвiнок або зустрiч. Найближчi мiсяцi будуть лише насиченими справами та емоцiями, тому не забувайте про вiдпочинок i розслаблення.

Сприятливi днi – 18, 20; несприятливi – 22.

ЛЕВ 

Складнi ситуацiї минулого тижня тепер будуть розв’язанi. Залишайтеся на своєму мiсцi, спокiйно виконуйте нагальнi обов’язки. Далеко не все зараз залежить вiд вас, але по можливостi робiть правильний вибiр, якщо така необхiднiсть виникне. Угоди з власним сумлiнням можуть коштувати вам дорого. В особистому життi не пропускайте незначних сигналiв, що партнер зачекався вашої уваги. 

Сприятливi днi – 21; несприятливi – 20.

ДIВА 

Ще один ключовий тиждень у роцi. Сприятливий час для повного розкриття потенцiалу, який ви ще не ризикнули розкрити. Не прогавте його. До п’ятницi приведiть до ладу всi справи, розрахуйтеся з боргами, позбавтеся вiд непотребу в будинку. Цього тижня не поспiшаєте починати нiчого нового, але вже в недiлю починається сприятливий перiод i можна набирати швидкiсть.

Сприятливi днi – 19, 20; несприятливi – 17.

ТЕРЕЗИ 

Цей тиждень присвятiть наведенню ладу в тих аспектах свого життя, якi цього потребують. У понедiлок будуть кориснi зустрiчi, де ви зможете обговорити з партнерами спiльнi плани, скоординувати дiяльнiсть. Але новi справи починайте не ранiше недiлi. В цей час ви вже вiдчуєте приплив нових сил i ентузiазму. Але перед цим варто добре вiдпочити.

Сприятливi днi – 20; несприятливi – 16.

СКОРПIОН 

Ви можете зiткнутися з усвiдомленням того, що упустили якiсь можливостi. Але ваш час прийде незабаром. I поки не варто особливо напружуватися – планети не кращим чином впливають на ваш знак. Розслабтеся, придiлiть увагу особистим iнтересам, попрацюйте зi своїм iмiджем. Особливо для цього пiдходять вихiднi днi, коли ви вiдносно заспокоїтеся i вiдчуєте, що знову починаєте контролювати ситуацiю.

Сприятливi днi – 19, 21; несприятливi – 20.

СТРIЛЕЦЬ 

У вас з’явиться можливiсть для витка професiйної активностi. Але не поспiшайте – є вiрогiднiсть необачних рiшень. Можна вести переговори, укладати угоди, але придiляйте належну увагу деталям i радьтеся з тими, кому довiряєте. В особистому життi теж поки краще залишити все, як є, i не квапити подiї. Пiсля суботи добре почати новий цикл оздоровчих вправ i стежити за споживаними калорiями.

Сприятливi днi – 18, 21; несприятливi – 22.

КОЗЕРIГ 

Вiдкривається можливiсть для втiлення якихось ваших iдеальних уявлень. Для цього ви можете почати новий цикл навчання або вiдправитися в поїздку. Розширюйте канали для надходження нової iнформацiї. У вихiднi можна робити покупки, займатися оформленням свого житлового простору в нових тенденцiях. Для вiдпочинку в цi днi добре пiдбирайте компанiю.

Сприятливi днi – 17, 19; несприятливi – 21.

ВОДОЛIЙ 

Ви можете вiдчувати тиск конкуренцiї i обмеженiсть у можливостях просунути якiсь зi своїх нових iдей. З наступного тижня тенденцiї помiтно змiняться і покращаться. А поки що потрiбно зосередитися на нагальних справах, щоб не залишити «хвостів» i боргiв. У вихiднi ви вже вiдчуєте, що до вас повертається везiння, iнтерес i любов оточуючих. Проведiть цей час з тими, хто вам дорогий.

Сприятливi днi – 20, 21; несприятливi – 18.

РИБИ 

Тепер є хороша можливiсть обговорити проблеми i залишити їх у минулому. Спiвпрацю доведеться будувати за новими правилами, але поки що не поспiшайте укладати угоди або союзи. Це буде краще зробити наступного мiсяця. Спостерiгайте за тим, що вiдбувається, укладайте плани, бiльше часу придiляйте здоров’ю i особистим захопленням. У вихiднi можна робити покупки.

Сприятливi днi – 19, 20; несприятливi – 22.

 

Джерело

Наживо

Ефір

  • 00:40 Марафон «Єдині новини»
  • 06:45 Вісті
  • 07:15 Тайм-Аут
  • 07:35 Shift: життя у цифрі
  • 07:45 Телемагазин

Персони

"Бути сильним, вірити в добро і йти вперед до позитивних перемог"
Ольга Іроденко