Вівторок, 27 Лютого
Головна Гороскоп на тиждень 9–15 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 9–15 жовтня для всіх знаків зодіаку

407

ОВЕН

Тиждень сприятливий для поїздок, вiдряджень, подорожей. Вiн може бути особливо вдалим для громадських дiячiв, юристiв, медикiв. Прекрасний час для любовi та романтичних пригод. Активний тиждень, що сприяє творчим пошукам. Овни можуть проявляти активнiсть i фантазiю. Цей перiод вельми вдалий для наведення ладу в будинку, ремонту, впорядкування квартири або переїзду.

Сприятливi днi – 9, 14; несприятливi – 10.

 ТЕЛЕЦЬ

Тельцi вiдчуватимуть себе чудово. Все буде так, як їм хотiлося б – уся сiм’я в зборi, дiти радують, близькi хочуть у всьому допомогти. Зараз дуже вдалий час, щоб пiдвищити свiй авторитет в очах коханої людини i всiєї вашої сiм’ї. Вихiднi днi проведiть вдома, але не думайте нудьгувати! I не звертайте уваги на дрiбнi нелади, це всього лише дрiбницi життя.

Сприятливi днi – 12; несприятливi – 10.

БЛИЗНЮКИ

Тиждень сприятливий для початку будь-якої важливої справи, використання iнформацiї. Можливо, що у Близнюкiв виникнуть ностальгiчнi настрої. Починається перiод активної боротьби Близнюкiв з шкiдливими звичками, пороками, перiод подолання своєї тваринної природи. Ймовірно, у них з’явиться шанс проявити талант i продемонструвати дiлову хватку.

Сприятливi днi – 10, 13; несприятливi – 14.

 РАК

Сприятливий тиждень для вдалого завершення справ, укладення шлюбiв, зачаття. Вiруючi люди вiдчуватимуть пiдтримку вищих сил, що додасть їм упевненостi в завтрашньому днi i допоможе впоратися зi всiма справами. Зростуть магiчнi здiбностi i привабливiсть Ракiв. Незвичайне сприйняття свiту пiдсилить оптимiстичний настрiй. Але ймовiрно, що напружена суспiльно-полiтична обстановка позначиться на психiцi i свiтоглядi Ракiв.

Сприятливi днi – 11; несприятливi – 9.

 ЛЕВ

Тиждень пов’язаний iз засвоєнням космiчної енергiї, вiдпочинком, отриманням душевної рiвноваги. Посилюються аура, життєвий потенцiал, сексуальнiсть. Сприятливi спiлкування з друзями, зустрiчi iз знайомими, творчi шукання, iнтимнi стосунки. Новi справи будуть успiшними. Подiї цього тижня можуть надовго залишитися в пам’ятi. Рекомендується по можливостi зафiксувати їх у документах або на фотографiях.

Сприятливi днi – 10, 15; несприятливi – 11.

 ДIВА

Цілком можливi дрiбнi непорозумiння, тому необхiдно спланувати розпорядок тижня наперед. Якщо ви на початку тижня впораєтеся зi всiма задуманими справами, то на вихiдних зможете по-справжньому вiдпочити. Розiбратися з домашнiм клопотом вам допоможуть дiти, якi в цей перiод будуть особливо слухняними. Не забудьте про батькiв, вони чекатимуть вашого дзвiнка.

Сприятливi днi – 9, 12; несприятливi – 14.

 ТЕРЕЗИ

У вашому життi намiчається перехiд на iнший рiвень розвитку, до нових справ i планiв. Багато Терезiв почнуть роботи з будiвництва, ремонту i впорядкування житла. Намiченi подорожi принесуть волелюбним Терезам радiсть оновлення. Тиждень припускає стриманiсть, вiдсiкання непотрiбних зв’язкiв i контактiв, тверезу оцiнку дiйсностi, пiзнання «добра» i «зла». Стосунки мiж партнерами налагодяться.

Сприятливi днi – 9; несприятливi – 10.

 СКОРПIОН

Ймовiрно, що Скорпiонам доведеться зiткнутися з дрiбними домашнiми проблемами i рiшенням фiнансових питань. З’явиться можливiсть оцiнити всi достоїнства та недолiки свого становища i визначити мету свого життя та дiяльностi. Скорпiони зможуть переконатися в широтi своїх можливостей, коли в критичних ситуацiях черпнуть енергiю з особистих прихованих резервiв, що допоможе їм вийти з життєвих ускладнень з найменшими втратами.

Сприятливi днi – 10, 13; несприятливi – 15.

 СТРIЛЕЦЬ

Тиждень може виявитися трохи важким. Початок тижня характеризується зростанням агресивностi i суперечностей, зiткненнями з натовпом, суспiльними конфлiктами. Але ближче до вихiдних усе налагодиться – головне тримайте себе в руках i не дозволяйте нiкому зiпсувати вам настрiй. Вихiднi проведiть з найближчими друзями, але не радимо виходити в громадськi мiсця.

Сприятливi днi – 10, 14; несприятливi – 9.

 КОЗЕРIГ

Раптовi та непередбаченi витрати позначаться на сiмейному бюджетi. Але не варто через це турбуватися, все незабаром налагодиться, i ви забудете про всi цi проблеми. Близькi будуть радi вам допомогти у всьому, головне, не забудьте їм подякувати за це. Кiнець тижня пройде спокiйно, якщо ви залишитеся вдома. Якщо ж ви вирiшите вiдправитися в людне мiсце, можливi деякi неприємностi.

Сприятливi днi – 9; несприятливi – 12.

ВОДОЛIЙ 

Тиждень очищення, прозрiння i отримання сокровенних знань, здiйснення найзаповiтнiшої мрiї. Успiх може знову опинитися поряд з Водолiями, якщо вони не злякають його дуже активними дiями. Можливе полiпшення стану душевного i фiзичного здоров’я. Багато Водолiїв нарештi вiдчують полегшення. Неприємностi повиннi поступово пiти з їхнього життя.

Сприятливi днi – 15; несприятливi – 14.

РИБИ 

Цей тиждень подарує вам довгоочiкуваний спокiй i задоволення життям. Вам здаватиметься, що весь свiт змiнився в кращу сторону. Це дуже сприятливий час для налагодження стосунків, для зачаття i пошукiв нового кохання. Вас чекають новi цiкавi знайомства, розваги i неймовiрнi подiї. Чим позитивнiше ви дивитиметеся на речi, тим краще все у вас вийде.

Сприятливi днi – 10, 13; несприятливi – 14.

 

Інтернет

Наживо

Ефір

  • 01:00 Марафон «Єдині новини»
  • 06:45 Вісті
  • 07:15 Тайм-Аут
  • 07:35 Shift: життя у цифрі
  • 07:45 Телемагазин

Персони

"Немає нічого ліпшого, ніж радіти і робити добро у своєму житті".
Василь Якубчак