Субота, 17 Листопада
Головна Медіапростір Facebook тестує кнопку для скарг на коментарі

Facebook тестує кнопку для скарг на коментарі

349

Соцмережа Facebook почала тестувати кнопку «Downvote» - «Голосувати проти».


Як пише TechCrunch, за допомогою цієї кнопки користувачі зможуть направити на розгляд модераторів коментарі, які містять образи або неприйнятний контент. При цьому кнопка не зменшуватиме кількість «лайків» під коментарем й не буде працювати як дизлайк - функція, про запровадження якої давно просять користувачі Facebook.

Окрім того, користувач, який натисне «Downvote» для певного коментаря, перестане його бачити.

Як розповіли у Facebook, поки що соцмережа просто хоче отримати зворотній зв'язок від своїх користувачів та дати їм можливість повідомити про сумнівні коментарі. Кнопку «Downvote» тестують лише у США й для обмеженого кола користувачів.

Як писав MediaSapiens, в минулому місяці Facebook  запровадила оцінку надійності джерел новин за відгуками користувачів. Новий підхід працюватиме таким чином: соцмережа буде опитувати користувачів чи знайомі вони з конкретним сайтом та чи довіряють вони йому. З отриманих відповідей буде формуватися рейтинг. Новини з тих джерел, які опиняться в топі рейтингу, будуть з’являтися в стрічці новин Facebook. В рейтингу не будуть враховуватися відповіді користувачів, які під час опитування вказуватимуть, що вони не знайомі з джерелом.

Media Sapiens

 

Наживо

Ефір

  • 02:20 Т/с «Перлина Тихого океану»
  • 03:00 Радіо Свобода: Схеми
  • 03:40 Т/с «Пані Президент»
  • 04:35 Час-Time
  • 04:50 Музика на Галичині

Персони

«Боже, дай мені розум і душевний спокій, щоб змиритися з тим, чого я не можу змінити; силу, аби змінити те, що можу, і мудрість — відрізнити одне від другого». Климентій Шептицький
Мар'яна Мазур