Середа, 22 Листопада

Ольга Іроденко, ведуча програм

Ольга Іроденко

Заслужений журналіст України, лауреат премії ім І. Франка в галузі журналістики. Відзначена медаллю” За заслуги перед Прикарпаттям”, грамотою Кабінету Міністрів України, відзнакою Верховної Ради України, найвищою нагородою за висвітлення економічної і податкової тематики “ Золотий кадуцей”.

На телебаченні “Галичина” з 1994 року.

Авторські програми: «Податковий вісник», «Край туризму», «Пам'ять», «Гостинець», «Шлях до Європи».

Разом із творчою командою “Галичини” є автором близько ста туристичних фільмів  про найпривабливіші місця Івано-Франківщини і не тільки.

Ще задовго до Революції Гідності намагалася завжди відверто пропагувати демократичні європейські цінності, правові переваги цивілізованого світу, кращі умови для залучення інвестицій. Цим самим висловлюю прагнення: українці не повинні блукати світами в пошуках кращого життя, а повертатися в Україну, як державу з високим рівнем добробуту, з перевагами гуманістичних цінностей, статусом правової держави, толерантних міжлюдських взаємин, високою культурою в суспільстві та найкращими рейтингами освіти!

Улюблені телепрограми: ”Знаки часу”,”Музика на Галичині”, TWN-INFO (інформаційний блок), всі туристичні та пізнавальні програми центральних і світових каналів, міжнародні новини  світових каналів.

Завдяки своїй роботі дізналася, що політика – занадто брудна, творча заздрість від інших – створює інтриги і заважає якісній  роботі, глядач – завжди сам вибирає свої улюблені програми (незалежно від їх занадтої реклами), професійність та інтелект перемагають в будь-якому випадку!

А найцінніше – познайомилася з дуже багатьма цікавими особистостями, які були учасниками моїх програм! Я  завжди збагачена спілкуванням з людьми потужного інтелекту, духовної величі, неординарного мислення, творчого злету! І навіть тому я ніколи не пошкодувала, що працюю на телебаченні.

Гасло, яке допомагає долати всі труднощі, улюблена цитата:

«Правда буває тільки одна!»

«Будь сильна і вір в добро!»

«Життя без музики було б помилкою!».

Мрію, щоб журналіст був вільним і захищеним від будь-яких посягань на його гідність! Найганебнішим явищем  в журналістиці загалом вважаю самоцензуру і політичну «джинсу».

 

 

Наживо

Ефір

  • 21:40 Т/с “Справа Дойлів” (2)
  • 22:35 Deutsche Welle: “Візерунок дня”
  • 22:45 Вісті
  • 23:10 Т/с “Справа Дойлів” (2)

Персони

«Час усе поставить на свої місця»
Світлана Клебан