Середа, 18 Липня
Головна Медіапростір Телеканал “Галичина” презентував екологічну казку для дітей "Діти-квіти-чудеса"

Телеканал “Галичина” презентував екологічну казку для дітей "Діти-квіти-чудеса"

280

Музичну казку “Діти-квіти-чудеса” створила редакція музично-розважальних програм. Головні ролі втілили ведучі програми “Веселий нотний стан” Кароліна Паранюк, Павло Семенишин і Денис Родін. У фільмі також знімалися вихованці зразкової вокальної студії “Ліра”.

У казці лише три дорослі персонажі. Їх втілили теж ведучі “Галичини” - Ірина Сисак і Степан Йосипів. Єдина професійна актриса у цьому проекті - Заслужена артистка України Надія Деркач. Однак, попри свій юний вік, всі актори, навіть наймолодші, впоралися з творчим завданням “на відмінно”. Адже цікавий сюжет, ідея, шкільний гумор захопили всіх.

З уроку ботаніки глядачі переносяться у чарівний світ рослин. Саме його персонажі пояснюють, наскільки важливо берегти природу, творити добро не тільки один одному, але всьому довколишньому світу.

Автор сценарію і переважної більшості пісень — Оксана Лісовська. Вона ж стала режисером цього фільму. Втілити задум допомогли Ярослав Паранюк та творча група - Андрій Пришляк, Олег Кочержук, Юлія Юзьків і Станіслав Ігнатюк.


До слова, це вже четверта музична казка "Галичини" і після успішної презентації "Діти Квіти Чудеса" причетні до створення казки зауважили, що на цьому зупинятися не думають.

Наживо

Ефір

  • 02:00 Професія: мандрівник
  • 02:30 Т/с “Справа Дойлів”
  • 03:20 Т/с “Моє серце наполягає”
  • 04:10 Невичерпне джерело
  • 04:35 Час-Time

Персони

«Те, що нас не вбиває, ще пошкодує, що воно нас не вбило, поки була така можливість»
Юлія Юзьків