Субота, 25 Травня

Любомир Белей, кореспондент спеціальний

Любомир Белей

  У 1992 році здобув середню освіту у класі з поглибленим вивченням фізики та математики ЗОШ №10 м. Івано-Франківська. В період навчання з 1991 по 1992 роки був обраний Президентом шкільного самоврядування.

  Після закінчення школи, вступив до Калуського державного училища культури на спеціальність «Народна художня творчість». У 1996 році закінчив з відзнакою повний курс згаданого училища та отримав кваліфікацію організатора культурно - дозвіллєвої діяльності, керівника хорового колективу.

  З 1992 по 1994 роки проходив строкову службу у Збройних силах України, в/ч 28680.

  У 2000 році закінчив навчання у Прикарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника де отримав повну вищу освіту.

  Здобуваючи життєвий досвід, працював артистом хору Державного Гуцульського ансамблю пісні і танцю, артистом драми Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Івана Франка.

  Був солістом музичного гурту "Мер-Нот". На пісню "Очі твої", Івано-Франківські музиканти вперше в Україні відзняли професійний відеокліп, що транслювався на національних телеканалах.

  Любомир Белей - ведучий концертів, фестивалів, телепрограм, святкувань, презентацій. Озвучує кіно та рекламу.

  Роботу у ЗМІ розпочав диктором на радіостанції "Бойчук Студія". Був ведучим ранкової інформаційно-розважальної програм "Спросоння", радіо-вікторини "Фан Фан Тюльпан", авторської програми "Творче ім'я від Любомира Белея". У той час освоїв спеціальність звукорежисера.

   Працює ведучим шоу-програм на ТРК " 3-Студія"

   Під час Революції гідності працював журналістом та ведучим на "Громадському Телебаченні" м. Івано-Франківська.

   В ефірі ОТБ “Галичина” Любомир Белей  вперше з’явився у 1998 році, як ведучий програми “Медіа Шоу”. На цей телепроект запрошувалися провідні прикарпатські журналісти, керівники телевізійних ЗМІ та друкованих видань, щоб зустрітися та беспосередньо  поспілкуватися з відомими артистами, політиками чи просто цікавими особистостями.

   Починаючи з 2000 року,  Любомир Белей є постійним незмінним ведучим всеукраїнського дитячого пісенного фестивалю “Карпатські Соловейки”, відеоверсія якого щорічно транслюється на нашому телеканалі.

  З 2015 року  почав працювати  в інформаційній службі ОТБ “Галичина”, як спеціальний кореспондент та ведучий програми “ВІСТІ”.   Крім того, спробував себе в ролі  ведучого кулінарної рубрики у ранковій програмі “А вже ранок,  Галичани!”, працював в ефірі з програмою вітань “Від щирого серця”. Під час передвиборних перегонів,  разом з Юлією Юзьків, був ведучим політичних дебатів в прямому ефірі.

  За сумлінну працю та творчий підхід до роботи, ініціативність та з нагоди професійного свята – Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку України, відзначений грамотою Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківської обласної ради. За активну життєву позицію нагороджений подяками та відзнаками від громадських організацій та благодійних фондів.

  Член Національної спілки журналістів України з 2015 року.

 Життєве кредо:

Все в моїх руках тому їх не можна опускати! Усмішка та хороший настрій - найкращі супутники в житті людини!

Наживо

Ефір

  • 00:40 Марафон «Єдині новини»
  • 06:45 Вісті
  • 07:10 Військо
  • 07:30 Shift: життя у цифрі
  • 07:45 Телемагазин

Персони

"Життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя захоплює дух".
Наталя Фармус