Четвер, 6 Серпня

Юлія Юзьків, заступник генерального директора з питань контенту та телевізійних проектів

Юлія Юзьків Контакти:

(0342) 55-21-00

Народилася в Івано-Франківську 18 травня 1986 р. Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті імені Івана Франка, 2008 року з відзнакою закінчила факультет журналістики.

Не уявляю своє життя без «Галичини» з 2009 року.

Улюблені телепрограми: із власних — «Країна на запах», «Людина і зброя». Але загалом усі «галичанські» програми дуже цікаві. З народознавчих — «Вічне древо» і «Невичерпне джерело». З музичних — «Спробуй наживо» і «Звуковий вимір». З політичних — «Пряма лінія» і «В полі зору».

Найбільш авантюрний проект — «Країна на запах». Його придумали і втілюємо у життя разом з музичним редактором «Галичини» Оксаною Лісовською. Мета програми — у дещо незвичний спосіб розповісти глядачам про цікаві місця і цікавих людей нашого краю. Однак «Країну на запах» ведучі впізнавали не лише на Прикарпатті. Вони готові мандрувати різними регіонами і навіть сусідніми державами. 

У творчому тандемі з Оксаною Лісовською написала також сценарій музичного фільму «Казка гірських вітрів», який «Галичина» презентувала 2013 року. Цей твір відзначено обласною премією імені Богдана Бойка (2014).

Телевізійна мрія: Знову знімати  репортажі про свято українського флоту в українському Севастополі.

Завдяки своїй роботі я дізналася, наскільки мальовничий наш край і наскільки позитивні і талановиті люди тут мешкають. Вони варті того, щоб про них дізнався увесь світ.

Гасло, яке допомагає мені долати всі труднощі: «Що не робиться — все на краще» і «Те, що нас не вбиває, ще пошкодує, що воно нас не вбило, поки була така можливість».

 

Наживо

Ефір

  • 09:15 Риболовля у мегаполісі
  • 10:05 Були на селі
  • 10:30 Телемагазин
  • 10:45 80 днів довкола Європи
  • 11:00 Час-Time

Персони

"Час усе поставить на свої місця"
Світлана Клебан