Вівторок, 18 Червня

Юлія Юзьків, заступник генерального директора з питань контенту та телевізійних проектів

Юлія Юзьків

Народилася в Івано-Франківську 18 травня 1986 р. Вищу освіту здобула у Львівському національному університеті імені Івана Франка, 2008 року з відзнакою закінчила факультет журналістики.

Не уявляю своє життя без «Галичини» з 2009 року. Спершу як кореспондент, потім як випусковий редактор, згодом — головний редактор. З 2017 року — на посаді заступника генерального директора з питань контенту і телевізійних проектів.

Улюблені телепрограми: із власних — “Бути українцем”, «Країна на запах», “Неймовірна Галичина”. Але загалом усі «галичанські» програми дуже цікаві. З розважальних — “Сьомий поверх” та “Ігри інтелекту”. З краєзнавчих — «Храми Прикарпаття», “Етноскриня”, «Невичерпне джерело». З музичних — «Спробуй наживо» і «Звуковий вимір». Зі суспільно-політичних — «Позиція Галичини», «На межі» та “Екорейд”.

Від 2012 року висвітлює діяльність Збройних Сил України. У програмі “Людина і зброя” розповідає про реформування силових структур за стандартами НАТО, популяризує військово-патріотичне виховання молоді.

Важливою частиною творчого доробку є програми, які розповідають про історію та традиції прикарпатського краю. Такою програма “Країна на запах”, яка вже більше семи років розповідає про унікальну природу Івано-Франківщини, висвітлює нові туристичні маршрути, популяризує роботу народних майстрів, а також місцевих підприємців, фермерів, винахідників.

Як співавтор сценарію долучилася до роботи над музичним фільмом “Казка гірських вітрів”, який мав на меті показати красу Карпатських гір та унікальні таланти місцевих мешканців. За це 2014 року співавтори фільму були відзначені обласною премією імені Богдана Бойка.

Протягом 2018-2019 років тривала робота над масштабним науково-просвітницьким проектом — документальним фільмом “Галич: відродження давньої слави”. Його було створено за підтримки Івано-Франківської обласної ради та Івано-Франківської обласної державної адміністрації у рамках обласної комплексної програми “Відродження Галича як давньої столиці України”. Творча група під керівництвом Юлії Юзьків підготувала до ефіру трисерійний фільм, який охоплює період від найдавніших часів до сьогодення і висвітлює маловідомі сторінки героїчної історії давнього міста. Консультантами у роботі над фільмом були науковці Національного заповідника “Давній Галич”.

Телевізійна мрія: Зробити пряму трансляцію свята української вишиванки в українському Криму.

Завдяки своїй роботі я дізналася, наскільки мальовничий наш край і наскільки позитивні і талановиті люди тут мешкають. Вони варті того, щоб про них дізнався увесь світ.

Гасло, яке допомагає мені долати всі труднощі: «Що не робиться — все на краще» і «Те, що нас не вбиває, ще пошкодує, що воно нас не вбило, поки була така можливість».

Наживо

Персони

"Або ви керуєте вашим днем, або день управляє вами"
Петро Солтис