Вівторок, 18 Червня

Фармус Наталя Володимирівна, заступник генерального директора з питань інформаційного мовлення та корпоративного управління

Фармус Наталя Володимирівна

Народилася 2 червня 1983 року. Навчалася у загальноосвітній школі №5 м. Івано-Франківська з поглибленим вивченням німецької мови, яку закінчила з відзнакою.
Поглиблювати знання німецької, а також освоювати інші іноземні мови продовжила в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Тут з 2000 по 2005 роки навчалася на факультеті романо-германської філології, спеціальність «Німецька мова та література, англійська мова та література». Університет закінчила з червоним дипломом.
Вже під час навчання у виші почала працювати. Спершу, впродовж 2002-2003 років, секретарем-референтом на ЗАТ ВДО «Регіон». Одночасно з тим працювала промоутером на акціях та репетитором іноземних мов.
А вже на четвертому курсі ПНУ почала освоювати роботу тележурналіста.
Спочатку, впродовж 2004-2013 років, на ТРК «3-Студія», де працювала журналісткою та дикторкою новин. Була і залишається справжньою фанаткою своєї справи – навіть в декрет пішла мало не з мікрофоном. Однак, довго там не затрималася – за кілька днів після народження сина Артура вже вийшла на роботу.
У 2013 році стала власним кореспондентом ТРК «Україна», і залишаюся ним досі.
В матеріалах піднімаю важливі соціальні, екологічні, суспільно-політичні теми.
Із січня по березень 2014 працювала головним редактором на ТРК «РАІ».
З липня по жовтень 2018 р. – редактор-журналіст проекту «Головна тема» на каналі ТРК «Україна».
Нагороджена медалями “За боротьбу з наркозлочиннстю”, а також “Чарівна сила України”, в червні 2021-го року стала “Жінкою року-2020” в галузі інформаційної діяльності за версією журналу “БізнесВуман”.
В людях ціную чесність, відповідальність, уважність до деталей, дисциплінованість, пунктуальність, комунікабельність.
У вільний від роботи час захоплююся психологією. А також люблю вишивати, малювати, займатися джиу-джитсу. А нещодавно почала вивчати китайську мову.

Наживо

Персони

"Життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя захоплює дух".
Наталя Фармус