Неділя, 27 Листопада
Головна На часі Понад 11 тисяч журналістів акредитовано для висвітлення війни – ЗСУ

Понад 11 тисяч журналістів акредитовано для висвітлення війни – ЗСУ

1388

Понад 11 тисяч представників вітчизняних та іноземних засобів масової інформації акредитовано для висвітлення подій щодо відбиття широкомасштабної aгрeciї та інформування про воєнні злочини Російської Федерації в Україні. З них близько 100 осіб акредитації позбавлено.

Такими є дані станом на 22 вересня, йдеться у відповіді Управління зв'язків з громадськістю Збройних Сил України на запит ІМІ щодо кількості акредитованих журналістів.

В управлінні нагадали, що порядок акредитації журналістів національних та іноземних медіа, правила роботи представників ЗМІ у районі ведення бойових дій визначено наказом Головнокомандувача ЗСУ від 03.03.2022 №73 “Про організацію взаємодії між Збройними Силами України, іншими складовими сил оборони та представниками засобів масової інформації на час дії правового режиму воєнного стану”.

Також в управлінні зазначили, що ЗСУ “максимально сприяють” представникам українських та світових ЗМІ щодо ïxньої акредитації та роз'яснення положень вищевказаного наказу Головнокомандувача ЗСУ.

 

ІМІ

Наживо

Ефір

  • 17:25 Завтра вже сьогодні
  • 17:50 Народна служба порятунку
  • 18:00 Донат за експонат
  • 18:30 Країна на запах
  • 19:10 Храми Прикарпаття

Персони

"Немає нічого ліпшого, ніж радіти і робити добро у своєму житті".
Василь Якубчак