Четвер, 29 Лютого
Головна Гороскоп на тиждень 6-12 листопада для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на тиждень 6-12 листопада для всіх знаків зодіаку

302

ОВЕН 

Сприятливий перiод для бiзнесу, початку нових проєктiв. Ви зможете подолати деякi перешкоди. Вдалими виявляться дiловi вiзити, звернення до властей, в офiцiйнi структури, ви також вiдчуєте пiдтримку спiвробiтникiв. Використовуйте цей перiод також для планування, нарад, вiдповiдальних виступiв. Хорошу дiю в цей перiод матимуть заняття спортом i активним вiдпочинком.

Сприятливi днi – 6; несприятливi – 12.

ТЕЛЕЦЬ 

Хороший перiод для вирiшення важливих дiлових питань. Можливо, колектив або начальство покладе на вас деякi обов’язки, завдяки вдалому виконанню яких ви зможете просунутися кар’єрними сходами, одержати премiю, нагороду або хоч би просто похвалу i вдячнiсть. Можливi невеликi вiдрядження для вирiшення службових справ. Перiод особливо сприятливий для початку лiкування.

Сприятливi днi – 9, 10; несприятливi – 8.

БЛИЗНЮКИ

Сприятливий перiод стабiлiзацiї вашого становища i побудови фундаменту подальшого процвiтання, прогресу в досягненнi довгострокової мети. Можливе залучення та iнтерес до полiтики, великого бiзнесу, адмiнiстрування. Просування ваших дiлових iнтересiв, зокрема за кордоном, коштуватиме вам чималих зусиль. Але i успiх не буде швидкоплинним. Добре, якщо ви зумiєте знайти компромiс мiж оптимiзмом i обережнiстю в справах. 

Сприятливi днi – 9, 12; несприятливi – 11.

РАК 

Перiод характеризується безлiччю контактiв, розмов. Імовiрно, обговорення деяких дiлових i професiйних питань краще перенести в домашню обстановку. Справи i турботи жiнок зачiпають вашi особистi проблеми. Ви можете розраховувати на цiнну пораду вiд жiнки. Невеликi поїздки, покупки принесуть задоволення. У вас з’являться цiннi iдеї щодо перетворення виробничого процесу. Дозвiльнi розмови знижують продуктивнiсть працi, вiдволiкають.

Сприятливi днi – 7, 9; несприятливi – 11.

ЛЕВ 

Можливiсть якiсної змiни стилю стосунків з молодшими родичами, особливо братами або сестрами, а також сусiдами i приятелями. Цілком можливо, що подiї в життi одного з них приведуть до змiн i у вашому життi. Може виникнути необхiднiсть вирiшення питань спадку, страхування, алiментiв, податкiв або боргiв. Хороший час для переїзду, змiни мiсця проживання, а також для рiзних поїздок.

Сприятливi днi – 10; несприятливi – 12.

ДIВА 

Спрямуйте свою активнiсть i заповзятливiсть в мирне русло, уникайте конфлiктiв i претензiй до партнера. Займiться спортом або активним вiдпочинком з членами сiм’ї або коханою людиною, грайте з дiтьми, розвивайте їх. Ви одержите справжнє задоволення i позитивнi результати вiд занять хобi. Ваша сексуальна активнiсть помiтно зростає, але ви повиннi уникати проявiв агресивностi.

Сприятливi днi – 6, 8; несприятливi – 10.

ТЕРЕЗИ 

Сприятливий перiод для посиленої iнтелектуальної дiяльностi будь-якого роду i для пiдписання важливих документiв, договорiв. Можливо, на вас будуть покладенi серйознi обов’язки, вiдповiдальнiсть, що здаються обтяжливими. Добре проходить спiлкування з лiтнiми i впливовими людьми, начальством, а також офiцiйними органiзацiями. Ви можете бути сильно стомленi, страждати через вiдсутнiсть або затримку в отриманнi необхiдної iнформацiї.

Сприятливi днi – 9; несприятливi – 6.

СКОРПIОН 

Ваша популярнiсть зростає, в цей перiод ви можете отримати заслужену похвалу i пiдтримку вiд начальства, одержати допомогу вiд офiцiйних органiзацiй, зокрема грошову. Перiод якнайкраще сприятливий для дiлової активностi, особливо у сферi шоу-бiзнесу, розваг, меценатства. З начальством складаються вiдносини спiвпрацi. Посилення вiдчуття власної гiдностi, бажання стати лiдером, керiвником ви зможете застосувати на користь собi та оточуючим.

Сприятливi днi – 10; несприятливi – 8.

СТРIЛЕЦЬ 

Вiрогiдна залученiсть у дiяльнiсть неформальних груп i об’єднань, у громадську i нову пiдприємницьку дiяльнiсть, що приносить вигоду. Цi позитивнi тенденцiї слiд використовувати максимально. Iнтерес до незвичайних галузей знань, хорошi можливостi для вдалих поїздок i вiдряджень, приємної i захоплюючої подорожi. Можливий прибуток вiд корпоративного бiзнесу. Ймовiрне несподiване просування в кар’єрi, пiдвищення оплати, успiх у роботi.

Сприятливi днi – 11, 12; несприятливi – 9.

КОЗЕРIГ 

Пiдвищується здатнiсть проникнути в думки i мрiї, усвiдомити iнтереси близьких i коханих, тому можливе конструктивне спiлкування. Хороший перiод для спiльної участi в культурних i релiгiйних заходах, спiлкування з прекрасним. Слушний перiод для змiцнення здоров’я, медитативних практик, водних процедур, морських або рiчкових прогулянок. Перiод сприятливий для обстеження, постановки дiагнозу i призначення лiкування.

Сприятливi днi – 10; несприятливi – 7.

ВОДОЛIЙ 

У цей час посилюється швидкiсть реакцiї i легкiсть мислення. Це вкрай сприятливо для представникiв науки i стимулює iнтерес до фантастики. Слушний перiод для iнтелектуальних занять, який супроводить стан ясностi думки i прозоростi розуму. Можливi науковi осяяння i виникнення стiйкого iнтересу до тiєї сфери, в якiй рух думки приведе до справжнього вiдкриття. Спiлкування з друзями додасть вам гарного настрою.

Сприятливi днi – 12; несприятливi – 6.

РИБИ 

Цього тижня на вас чекає вища гармонiя, щастя в коханнi або таємнича любов, внутрiшнє вiдчуття краси, тонке сприйняття мистецтва. Це кращий час для розвитку образного мислення i здiбностей до живопису. У цей перiод навiть найпасивнiша людина живе повноцiнно, з вiдчуттям миру i щастя в душi. Хороший перiод для придбань. У справах i фiнансах потрiбна обережнiсть. Душевне розслаблення i життєрадiснiсть виганяють психосоматичнi порушення.

Сприятливi днi – 9, 12; несприятливi – 6.

 

Джерело

Наживо

Ефір

  • 21:25 Корисно знати
  • 22:15 Вісті
  • 22:45 «Голос Америки»: вечірній брифінг
  • 23:10 Х/ф «Так вона знайшла мене»

Персони

"Гроші зранку, реклама ввечері"
Іван Нікітін