Попередня новина
Наступна новина
Поринути у чудовий світ, де звучать вальси, полонези, польки та бранлі мали можливість поціновувачі бальної культури. На танцювальний паркет облмуздрамтеатру завітали студенти, політики, громадські діячі та бізнесмени. Тут відбувся благодійний Галицький бал. Організували дійство Прикарпатський Національний університет ім. Василя Стефаника за підтримки голови облдержадміністрації Олега Гончарука та міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа.
Вже стало доброю традицією проводити в Івано-Франківську Галицький бал. Цього року він ювілейний — десятий! Тож усіх поціновувачів елітарного відпочинку вкотре об'єднала любов до класичної музики та танцювального мистецтва.
Озираючись на досвід колишніх панянок та кавалерів, нинішнє покоління творить нову історію світських заходів. Щороку любителів класичного танцю в Івано-Франківську стає дедалі більше.
Галицький бал-подія грандіозного масштабу. Тому на заході треба виглядати відповідно. І найголовніше — дотриматись дрес-коду: дами — у бальних і вечірніх сукнях, кавалери — у смокінгах та костюмах з метеликом. До Галицького балу усі старанно підготувались. Зрештою, де ще можна похизуватися таким вишуканим вбранням і прикрасами?
Відчути, як відбувалися бали в Галичині мали змогу не лише студенти Прикарпатського національного університету. Відвідують світський захід також представники інших вишів.
Уперше відвідала бал також сім'я Цідило. Батьки впевнені: до елітарного відпочинку дітей треба привчати змалечку.
Хтось поринув у світ вальсів, полонезів, польок та бранлів уперше, а для декого відвідання Галицького балу вже стало доброю традицією.
Учасників Галицького балу зачаровував спів місцевих виконавців, а також впродовж вечора традиційно відбулися майстер-класи з бранлю, польки та коломийки.
Серед запрошених гостей — також діти учасників АТО із Прикарпаття. Цьогоріч організатори вирішили зробити бал благодійним: усі зібрані кошти стануть підтримкою для талановитих хлопців та дівчат із сімей учасників бойових дій на сході України
Товариство та атмосфера балу сприяла піднесеному настрою, прагненню танцювати та насолоджуватись музикою і співом. Відтак, гостей свята розважав естрадно-симфонічний оркестр і танцювальні колективи. А ще, цього разу дійство відвідала зіркова гостя Наталка Карпа
Бал — це не просто розвага. Це також формат унікального дозвілля не лише для іванофранківців, але й гостей зі всієї України.
Щороку «Галицького балу» з нетерпінням чекають сотні молодих людей і не тільки. Адже на цьому святі можна приємно відпочити, поспілкуватися у вишуканому товаристві та відчути характер і манеру давніх танців
Програма «Галицького балу» охоплювала не лише танці. Також відбувся показ колекцій хутрових виробів та етно-одягу. Косівська дизайнерка Оксана Шкурган від дійства в захваті. Каже, наступного разу обов'язково відвідає бал.
А ще, традиційно журі Галицького балу традиційно визначило переможців у різних номінаціях. Упродовж вечора вони ретельно стежили за усіма гостями дійства, серед яких обирали найкращих.
Члени журі визначили найкращий галицький пляцок, танцювальну пару, найкращу зачіску та сукню. І звичайно, обрали Княжну балу. Цього разу нею стала Анна Кульчак. Усі переможці отримали цінні подарунки від спонсорів заходу.
Вишукане дійство завершилося ближче до півночі. Розлучатися з ним не хотілося нікому, але організатори пообіцяли: наступного року захід відбудеться знову. І він буде ще грандіознішим та цікавішим.
Галицький бал уже став популярним заходом не лише на Прикарпатті, але й за кордоном. За свою історію він приймав гостей з Росії, Польщі, Грузії, Німеччини та Канади. З великим задоволенням відвідують захід також місцеві політики, бізнесмени та громадські діячі.