Субота, 30 Вересня

Мар'яна Мазур, спеціальна кореспондентка

Мар'яна Мазур Контакти:

(0342) 55-26-92

Народилася 19 січня 1988 року в селі Парище Надвірнянського району.
Закінчила факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка за спеціальністю радіомовлення і телебачення.
Працює на Івано-Франківському обласному телебаченні “Галичина” з 2009 року в кількох проектах. Четвергова ведуча молодіжної інформаційно-розважальної програми “Сьомий поверх” (в парі з Тарасом Василюком, Сергієм Лазановським та Андрієм Довбушем), спеціальна кореспондентка інформаційної програми “Вісті”, авторка та ведуча програм “Поза графіком” і “Донат за експонат”.
Програма “Поза графіком” в ефірі “Галичини” з лютого 2019 року. Ведуча живе один день з відомою цікавою людиною Прикарпаття, розкриваючи таким чином багатогранність особистості та шляхи до успіху.
“Донат за експонат” в ефірі з травня 2021 року. Проект створений з метою у легкій ігровій формі зацікавити глядача до вивчення історії, культури, етнографії та побуту нашого краю. Ведуча ховає від керівника музею один з експонатів. Якщо він здогадується, чого саме в залах не вистачає, отримує “донат” - спеціальну відзнаку від телебачення, а якщо ні, то зобов'язується безкоштовно провести екскурсію для групи людей — переможців вікторини у програмі “Сьомий поверх”.

Наживо

Ефір

  • 08:00 Молитва за Україну
  • 09:00 Хвилина мовчання
  • 09:01 Д/с «Втрачені міста з Альбертом Ліном»
  • 09:45 Телемагазин
  • 10:00 Окрилені відвагою

Персони

"Життя вимірюється не кількістю зроблених вдихів і видихів, а кількістю тих моментів, коли від щастя захоплює дух".
Наталя Фармус