Вівторок, 23 Липня

Лілія Боднарчук, завідувач редакції новин "Вісті"

Лілія Боднарчук

Боднарчук Лілія Василівна розпочала журналістську діяльність 2003 року кореспондентом в Івано-Франківській телерадіокомпанії «Канал-402», де згодом обійняла посаду головного редактора. Працювала кореспондентом у ТзОВ «Ніка-ТВ»(представництво 5 Каналу) та в ТзОВ «Медіа-Альянс» (представництво телеканалу НТН).

З 2006-го— на Івано-Франківському обласному телебаченні «Галичина»: ведуча інформаційної програми «Вісті», відповідальний редактор. На даний момент, завідувач редакції новин "Вісті". Автор та ведуча циклічної програми «Корисно знати», телепроектів, які вперше були втілені на теренах Прикарпаття. Серед них «Дай старт молодим», «Молода сім’я Прикарпаття», «Танцювальний марафон на кубок Влада Ями», «Галицькі бали» й інші.

У 2016 році первинний журналістський осередок, який очолювала Л. Боднарчук, став переможцем конкурсу «Краща первинна організація НСЖУ Івано-Франківської області». У 2016-му Секретаріат Національної спілки журналістів України нагородив журналістку почесним знаком НСЖУ.

У 2017 році Лілію Боднарчук обрано головою Івано-Франківської обласної спілки журналістів України.

Нагороджена Золотою медаллю української журналістики, відзнакою Івано-Франківського міського голови «Міць і гордість міста» та відзнакою МВС України 2 ступеня «За бездоганну службу» .

Лілія Боднарчук — Лауреат обласної премії імені Богдана Бойка в галузі журналістики 2012 року. У 2016-му нагороджена медаллю “За заслуги перед Прикарпаттям”. У 2018 році стала лауреатом Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка в галузі літератури та журналістики. В цьому ж році, як голова обласної спілки журналістів НСЖУ нагороджена бурштиновою зіркою у номінації «BusinessWoman2017».

У 2018 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету міністрів України.

У 2020 році нагороджена відзнакою «Цінний подарунок голови Івано-Франківської обласної ради».

 

 

 

 

Наживо

Ефір

  • 18:45 Вісті
  • 19:15 Про головне в деталях
  • 19:45 Окрилені відвагою
  • 20:00 Музика на «Галичині»
  • 20:10 На холодну голову

Персони

"Можливо все! На неможливе треба більше часу"
Станіслав Ігнатюк