ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Вони навчаються будувати мости до перемоги. На полігоні Академії сухопутних військ триває вишкіл майбутніх військових інженерів. Курсанти опановують складну техніку та переймають досвід своїх викладачів, який базується на випробуваннях у зоні АТО.
Вихованці факультету оперативного забезпечення Національної академії сухопутних військ удосконалюють свої практичні навички. Зокрема, на комплексі водолазної підготовки Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де триває польовий вихід, майбутні офіцери навчаються облаштовувати та утримувати мостову переправу.
Викладачі пояснюють, головним у цьому завданні є злагодженість дій підрозділу. Адже в реальному житті зводити понтонно-мостові переправи доводиться дуже швидко і водночас якісно. Окрім того, понтонерам доведеться працювати в небезпечних умовах.
Наразі, майбутнім інженерам доводиться працювати хоч і не під ворожими обстрілами, але теж в екстремальних умовах. На полігоні холодно і мокро, є постійна небезпека впасти у воду. Однак курсанти зазначають, що спеціальне спорядження захищає їх від усіх неприємностей, пов'язаних з водою.
Як зазначають в Академії сухопутних військ, актуальність таких тренувань зумовлена досвідом проведення АТО на сході України. Адже за час конфлікту проросійськими бойовиками було знищено значну кількість стаціонарних мостів, тож військовим інженерам все частіше доводиться відновлювати шляхи сполучення, в тому числі й облаштовувати різноманітні переправи через численні водні артерії Донбасу.
Загалом, за час навчання майбутні командири інженерних підрозділів достатньо багато часу приділяють вивченню саме можливостей наведення переправ через річки та інші водойми. Після теоретичної підготовки курсанти Академії декілька десятків годин витрачають для практичного зведення понтонних переправ. Окрім того, курсанти-інженери вивчають ще цілу низку засобів для зведення переправ та форсування водних перешкод.