ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Листи, обереги та солодкі подарунки. Івано-франківські студенти активно допомагають військовим у зоні АТО. Зокрема, в Педагогічному інституті Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника регулярно відбуваються благодійні ярмарки. Виручені таким чином кошти студенти спрямовують на подарунки для армійців. Також у навчальному закладі часто проводять зустрічі з військовими. На одній із нетипових лекцій побували наші кореспонденти.
Бранч — це неологізм, яке свого часу вигадав Льюїс Керолл, поєднавши англійські слова «breakfast» (сніданок) і «ланч». В університетах Західної Європи та США прийнято проводити такі зустрічі у невимушеній атмосфері, під час яких студенти та викладачі діляться досвідом та міркують про важливі теми. Кілька років тому традицію літературних бранчів запровадили і в педагогічному інституті Прикарпатського національного університету. Однак, зважаючи на виклики часу, тепер їхніми учасниками тут стають не лише науковці чи митці, але й люди, які брали участь у бойових діях на Сході.
Про ставлення воїнів до релігії, ґендерну рівність в армії, про страх смерті і посттравматичні синдроми та ще про багато інших речей майбутнім педагогам та психологам розповідав військовий журналіст Тарас Грень. Після бранчу він визнав, що всі запитання були щирими і вимагали такої ж щирої відповіді.
Система психологічної допомоги, на думку журналіста, має розвиватися. Армія нині вкрай потребує військових психологів, людей, які знають, як лікувати душі бійців. Поки таких професіоналів катастрофічно бракує, тож функції психологів доводиться виконувати капеланам, а ще волонтерам, які привозять на передову дієві ліки від душевних недуг — книги та листи. До збору цих подарунків долучаються і майбутні прикарпатські педагоги.
Після цієї зустрічі в інституті вже міркують, якими ще добрими справами допомогти захисникам України.