ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В рамках перебування на Прикарпатті делегації з Опольського воєводства, про цей візит вже мовилося у наших попередніх матеріалах, гості відвідали Бойківщину. Зокрема побували у Гошівському монастирі та у Вигоді.
Насамперед треба сказати, що гостей запросили на Бойківщину до святині Прикарпаття та й України загалом — Гошівського монастиря не випадково. Тут, на Ясній горі, направду, відчувається близькість до Всевишнього, і молитва з уст вірян тут звучить якось глибоко душевно, хвилююче, принаймні ми у цьому переконалися. А звук карильйону, який зустрічав польську делегацію, надавав зустрічі особливої урочистості. Таким чином, за задумом організаторів зустрічі, поїздка на Бойківщину — це і знайомство з культурою цієї етнічної групи українців, і з духовністю краю.
Гості почули про історію Гошівського монастиря, приклонили коліна перед українською святинею — образом Божої Матері, яка є копією польської чудотворної ікони Матері Божої Ченстоховської. До речі, батько віце-маршалика Станіслава Ракочи, який у складі польської делегації, родом із міста Бережан, що на Тернопільщині.
Станіслав Ракочи, віце-маршалек Опольського воєводства: «Дуже тішуся, що ті контакти розвиваються. Я зі своєї сторони завжди буду натхненником такого порозуміння і братерських контактів. Звичайно, у нашій історії було чимало складнощів, важкі часів, але у кого їх не було? З німцями у нас було ще більше труднощів, але ми зуміли налагодити дружні стосунки. Нині я переживаю за Україну, аби закінчилося те, що зараз діється на Сході України, і аби завершилося перемогою українців, бо особисто щиро переконаний, що правда за вами».
Далі гостей зустрічала Вигода, зокрема експозиція Центру спадщини Вигодської вузькоколійки. До речі, сам Центр створений шляхом співфінансування, у тому числі, і завдяки коштам, які були виділені для реалізації проекту з фондів Європейського Союзу. Тут гостям запропонували переглянути інтерактивну експозицію, що розповідає про місцеву природу та зокрема лісову екосистему Карпат, місцеву історію — розвиток лісової та деревообробної промисловості довкола Вигоди, виникнення Вигодської вузькоколійки, етнографію, народні ремесла тощо. За словами членів делегації цей візит для них — незабутній.
А ще гостям, у рамках візиту, запропонували поближче ознайомитися із красою Українських Карпат, проїхавшись на уже добре відомому Карпатському трамвайчику.