ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Фестиваль зі смаком баранини, гуцульським колоритом та гучною музикою. Вперше на Закарпатті відбувся кулінарний етно-сейшн під назвою «Смажений баранчик». Організував його гуморист та ведучий Ігор Іванків, почесними гостями та учасниками свята стали, звісно ж, і прикарпатці.
В мальовничій Закарпатській Лазещині — голосно трембітають — поки зовсім поруч випасають вівців, тут — час розпочинати перший карпатський кулінарний етно-фестиваль з приготування баранини — просто неба.
З почуттям гумору у лазещинців та його гостей — далеко не зле — тим паче після дегустації баранини — м'ясо одягають, роздягають, печуть, маринують, варять, шматують — у кожного свій рецепт та своя новітня технологія.
Серед учасників — кулінари з різних куточків Закарпаття, з Румунії та Азербайджану. Ось тут Тимур Мамедов з дружиною та дітьми готує національну страву гаран-аш — так званий плов із сухофруктами. Рецептом під час приготування вишуканої страви ділиться дружина Тимура — українка Наталія.
Науковці стверджують, що баранина надзвичайно корисна для організму людини. Вона є джерелом цінного білка. Містить вітаміни групи В, солі калію, кальцію, натрію, магнію, фосфору, цинку, йоду. Від свинини, до прикладу, це м'ясо відрізняється у кілька разів нижчим вмістом холостерину й жирів, і водночас, як жартують тутешні мешканці, набагато вищим рівнем самопочуття та настрою після фестивальної дегустації.
Поки кулінари кулінарили, учасники фестивалю фестивали, зі сцени лунала народна та естрадна музика — співаки співали. Були й аматорські колективи і знані зіркові гості — і все це зі смаком баранини. Такий фестиваль, мають надію організатори, відтепер в Лазещині відбуватиметься щороку. Звісно ж, не без участі прикарпатців.