ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
29 серпня виповнюються два роки з часу Іловайської трагедії. Саме цього дня російська регулярна армія розстріляла колону українських військових, які виходили з оточення так званим «гуманітарним коридором». Точна кількість жертв досі не відома. За офіційними даними військової прокуратури, загиблими у ті трагічні дні серпня 2014 року вважаються 360 військових, поранення отримали понад 500 осіб, зниклими безвісти — 180. За неофіційними, загинуло набагато більше. Напередодні трагічних роковин, по всій Україні відбулися поминальні заходи. Пам'ять загиблих вшанували також в Івано-Франківську.
Майже півтори тисячі військових прийшли вшанувати пам'ять своїх полеглих побратимів, які загинули два роки тому під Іловайськом. У тому бою Прикарпаття втратило 14 військових. Одинадцять із них — бійці батальйону спецпризначення «Івано-Франківськ». Шість загиблих вже поховані, із п'яти зниклих безвісти — згодом ідентифікували двох. Ще троє досі вважаються зниклими безвісти. Мати загиблого спецпризначенця Романа Грицика пригадує, її син пішов до батальйону добровольцем. У ті серпневі дні він не казав рідним, які завдання і де виконує.
У Романа Грицака залишилося троє дітей, наймолодший народився уже після загибелі батька. Хода пам'яті — це данина шани тим, хто без вагань віддав життя за Україну. Але насамперед — це нагадування всім прикарпатцям, що в країні все ще йде війна, на сході щодня гинуть люди, а у в'язницях терористів досі перебувають сотні українських патріотів, переконаний Андріан Волгін, колишній боєць батальйону «Донбас», який не з чужих слів знає, що таке бути у полоні бойовиків.
У ході пам'яті взяли участь і ветерани, і теперішні військові, родичі загиблих і волонтери. У Меморіальному сквері вони помолилися за душі військовослужбовців, котрі віддали своє життя захищаючи Україну від російського агресора. Опісля — на Вічевому майдані хвилиною мовчання пом'янули загиблих.
Також На Вічевому працювала польова кухня: усіх ветеранів пригощали скромними стравами.