ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Напередодні позачергової сесії обласної ради, в Івано-Франківську засідала Регіональна робоча група, яка готувала перспективний план формування територіальних громад. Група заслухала пропозиції та зауваження представників місцевого самоврядування. Звісно, без дискусій не обійшлося.
Головне не кількість об'єднаних територіальних громад, а успішність цього об'єднання. Саме так пояснює мотивацію дій уряду у проведенні адміністративної реформи експерт з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади Юрій Ганущак. Проте він наголошує, часу на роздуми залишається дедалі менше. На думку Юрія Ганущака, за рік вдалося суттєво здолати спротив, який чинили реформі на різних рівнях. Однак не остаточно.
Перспективний план формування територій громад, який підготувала регіональна робоча група, теж влаштовує далеко не всіх. На засідання прийшли представники місцевих рад, які хочуть об'єднатися по-своєму. Це десять територіальних громад. З-поміж них — Дубовецька, яка складається з кількох сіл Галицького району і налічує понад 4 з половиною тисяч громадян. Свої проекти щодо об'єднання поза перспективним планом подали Пнівська, Олешанська, Матеївецька, П'ядицька, Старунська, Задністрянська, Черніївська, Загвіздянська і Вовчинецька об'єднані громади. Сільський голова Вовчинців Михайло Назар зазначає, що громада його села була категорично проти приєднання до Івано-Франківська. Однак знайшли спільну мову з іншими приміськими селами.
В таких умовах довелося йти на поступки і запропонувати об'єднання сусіднім селам, хоч і з меншим бюджетом, зазначає Михайло Назар. Натомість координатор Регіонального офісу реформ Руслан Панасюк зауважує, що не всі з цих десяти громад, які вирішили об'єднатися поза планом, відповідають принципам реформи, яку розробив уряд. За перспективний план об'єднання територій, разом з усіма змінами до нього, депутати обласної ради голосуватимуть у п'ятницю, 12 серпня. Потім документ має розглянути і затвердити Кабінет Міністрів.