ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Ми уже розповідали про перебування на Прикарпатті делегації із Арлінгтона, штат Вірджинія (США). Нагадаємо, це місто є побратимом Івано-Франківська. Крім навчальних семінарів, які провели тут гості, вони відвідали кілька районних міст області. Завітали і в Буковель.
А приїхали у серце Карпат гості на запрошення артеківців, які, крім активного відпочинку, не забувають вдосконалювати тут свої знання англійської мови. Живе спілкування з американцями — це, кажуть діти, навіть краще, ніж підручники, тим паче, що серед членів делегації — викладачі англійської.
Енн Маккракен, вчитель англійської мови в американській старшій школі Арлінгтона (штат Вірджинія): «Одна з причин того, чому я сюди приїхала — дізнатися, як викладають англійську у вас і, можливо, щось також запозичити. Чогось, звісно, могла б навчити і я. Американські вчителі могли б обмінюватися досвідом педагогіки з українськими педагогами — в тому числі й щодо викладання в літніх таборах. Можливо, колись і вдасться налагодити таку співпрацю. Також хотіла б, аби й мої студенти сюди приїжджали — сподіваюся на їхню співпрацю з такими таборами в майбутньому».
Треба відзначити, що такі зустрічі для артеківців, так би мовити, не у новинку. Тут американці, британці, громадяни Канади — часті гості. А ще тут працюють волонтери як з англомовних країн, так і з інших, як то з Туреччини, Китаю, Марокко. Проте усі вони добре спілкуються англійською.
Більше того, тут навіть створені цілі англомовні загони. Тобто, діти у побуті користуються також виключно англійською. Вони стали чи не найцікавішими співрозмовниками для гостей з Арлінгтону. З кореспондентами вони все ж таки спілкувалися українською.
Інеса Козуб, вихованка «Лісового» табору (Артек-Буковель): «З нами спілкуються англійською мовою, також у нас кожен день по 2 години ми займаємося англійською мовою і на цих уроках дуже цікаво тим, що тобі за ці 2 години не скажуть ні одне слово українською».
На завершення зустрічі — обмін подарунками — літературою. Англомовну американці вручили артеківцям, україномовну забрали із собою. Кажуть, будуть вивчати українську мову. Бо співпраця Буковеля і Арлінгтона, переконують, триватиме й надалі. Візит був тільки першим кроком. А ще американці прагнуть налагодити співпрацю з волонтерськими організаціями, які опікуються дітками воїнів АТО.