ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Свято блакитних беретів. У Львові відбулися урочистості з нагоди Дня високомобільних десантних військ. Серед тих, хто прийшов привітати відважних захисників України, були представники влади, волонтери, музиканти. До військової частини завітали і ветерани теперішньої війни. Це ті, хто утримував Луганський аеропорт, звільняв місто Щастя, відзначився на багатьох ділянках лінії зіткнення з проросійськими бойовиками на Донбасі.
З нагоди свята — у 80 десантно-штурмовій бригаді день відчинених дверей. Саму ж браму військової частини волонтери прикрасили квітами та жовто-блакитними стрічками.
Найбільш галасливі гості свята — зграї дітлахів, які одразу ж перетворили виставлену на постаменті військову техніку на майданчик для ігор. Досвідчений Сергійко вже добре знає, що треба робити, аби стати справжнім десантником. А поки дітлахи розважаються, на плацу тривають урочистості. Військовослужбовці отримують привітання і нагороди. Це і відзнаки від керівництва місцевої влади, і пам'ятні медалі за оборону Луганського аеропорту, і медалі Української православної церкви. Серед відзнак — і ті, що знайшли своїх героїв посмертно. На плацу — тиша. Присутні кладуть квіти до пам'ятної стели, на якій викарбувані прізвища усіх «крилатих піхотинців» бригади, полеглих у боях за Україну на Донбасі.
Перемога любить відчайдушних, стверджують львівські десантники. Вони вкотре підтверджують свою силу та витривалість. Демонструють навики блискавичної атаки на ворожий «блок-пост», змагаються у рукопашному бою, показують трюки із ламанням цегли та розбиванням стосів черепиці, що палає у вогні. І хоча такі демонстрації — вже частина традиції святкування дня ВДВ, гості свята визнають, що сама атмосфера свята щороку змінюється. Об'єднало свято і волонтерів, для яких львівські десантники — це не просто підопічні, а велика родина.
День ВДВ — це привід вшанувати подвиг героїв і оцінити на скільки змінилась українська армія, зазначають у бригаді.
Однак по-справжньому відсвяткувати день десантника армійці зможуть тільки у мирний час, який неодмінно настане після перемоги, запевняють крилаті піхотинці.