ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Чи потрібна сучасним школярам християнська етика? Однозначно ствердну відповідь на це запитання мають учасники конференції, яка відбулася в Івано-Франківську. Вони заявили про свою стурбованість тим, що в Україні дедалі частіше лунають заклики до того, щоб вилучити основи християнської етики з переліку шкільних предметів, або замінити їх на курс основ релігієзнавства.
До обговорення проблем виховання молоді у християнському дусі долучилися і священики, і науковці та педагоги, а також представники батьківських комітетів та громадських організацій. Саме обговорення зініціював громадсько-християнський рух «Клич».
Викладання християнської етики у школах почалося близько 20 років тому, однак саме зараз на сайтах органів влади досить часто почали з'являтися петиції з закликом вилучити цей предмет із освітньої програми. Професор Львівського університету «Ставропігіон» Олег Огірко здивований такими закликами. Він стверджує, цей предмет не може ображати нічиї релігійні почуття. Радше навпаки — у час гібридної війни, не можна залишати молодь без моральних орієнтирів.
Релігію не можна накидати насильно, погоджується професор Огірко. Тож батьки школярів мають право звернутися до керівництво школи з тим, щоб їхнім дітям замінили християнську етику на інший факультатив. Однак такі звернення були й залишаються поодинокими. Натомість керівник дитячої інформаційної ліги «Сузір'я» Богдан Нагорняк переконаний, держава має приділяти більше уваги християнському вихованню молоді у школах.
У підсумковій ухвалі учасники конференції також висловили стурбованість тим, що в країні зростає кількість самогубств, поширюється алкоголізм та наркоманія. Як свідчить статистика, такі деструктивні соціальні процеси найбільше поширені в тих регіонах, де християнську етику в школах майже не викладали.