ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Курс гривні останнім часом все частіше тішить українців. До кінця літа 2016 року національна валюта України залишатиметься стабільною, а восени почнеться девальвація, вважають експерти фінансового ринку.
На дестабілізацію національної валюти впливають ряд факторів. Це війна на Сході, імпортери, ціна на газ та нафтопродукти, зростання цін на комунальні послуги. Для таких розрахунків людям потрібно більше готівки на руках. Для цього має підвищитися реальний дохід. Наразі в Україні зростання виробництва до кінця року не передбачають, натомість очікують на додаткову емісію гривневої маси. Коливанням курсу долара пересічні громадяни не переймаються. Кажуть, зароблені гроші зараз варто витрачати, а не накопичувати. Проте визнають — здорощення валют впливає на їхній добробут.
Якщо МВФ та інші кредитори продовжать фінансову підтримку України, курс гривня/долар втримається на нинішньому рівні. Максимальне падіння складе 28–29 грн. Якщо кредитів не дадуть, то покривати дефіцит бюджету доведеться за рахунок прихованої емісії гривні, через випуск і викуп держоблігацій.
Уряд України вже в 2017 році має намір збільшити ВВП до трьох відсотків. Це допоможе зупинити інфляцію і створити передумови для зростання економіки, що дасть можливість стабілізувати національну валюту.