ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В екстремальних умовах намагалися працювати 14 липня депутати Долинської районної ради. В 5-ти годинному ув'язненні медиків — майже в буквальному розумінні цього слова. Нагадаємо, що працівники сфери охорони здоров'я Долинського району попереднє засідання ради зірвали, скандуючи всім «ганьба». А тепер — було ще спекотніше. Нашу знімальну групу, на відміну від обранців, котрі вистрибували з вікон, мирно випустили. То ж маєте можливість переглянути репортаж колег — чому і доки протестуватимуть медики?
Не до пацієнтів, а до народних обранців — на пленарне засідання сесії — медики завітали з тими ж вимогами — відмінити рішення про створення Центру первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) та призначити головного лікаря Долинської районної лікарні. Кажуть, держава і вони поки не готові до такої реформи.
Вислухавши, заступник голови районної ради намагався продовжувати роботу сесії відповідно до порядку денного. За кілька питань, що не стосувалися медицини — депутати навіть спробували проголосувати. Та активісти наполягали на своєму. І почали діяти радикально — заблокували всі вхідні двері, вишикувались перед президією і голосно скандували. І навіть в таких умовах — присутні в залі намагалися працювати. Хтось голосував, хтось кричав, що не чує і половини питань. А за словами депутата райради Івана Диріва, засідання взагалі відбувалося незаконно.
В результаті тривалих дискусій було оголошено перерву. Під час якої все-таки довелося вислухати медиків. Крім тих, хіба що обранців, котрі вистрибнули через вікно.
Через деякий час головного лікаря новоствореного центру Ольгу Ільчишин люди викликали до мікрофона. Вана розповіла про себе — освіту та досвід. А нам на камеру висловила свою, каже, суб'єктивну думку.
Натомість пані Олю звинувачують у тому, що вона добровільно примусово змушує людей писати заяви про вступ до Центру первинної медико-санітарної допомоги.
Одна з причин, чому люди не хочуть працювати в новоствореному центрі — зменшення зарплат. Крім того, люди побоюються масових звільнень.
Ось такий розбір польотів між медиками й депутатами в сесійній залі закінчився тим, що наступне пленарне засідання оголосили на 28-ме липня.
Нас активісти чемно випустили з сесійної зали, чого не скажеш про депутатів — суперечки на тему тривали ще довго. Та уже не просто з проханнями громади відмінити рішення, а з погрозами заблокувати транспортний рух. То ж чекаємо подальшого розвитку подій.