ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Якість життя громади — у руках ініціативних мешканців і контролю за владою. Як живуть гуцули у мальовничому Косові і які зміни за останній час відбулися у районному центрі?
Адмiнicтративний центр Косiвського району та культурний осередок Гуцульщини розташований біля самого пiднiжжя схилiв Покутсько-Буковинських Карпат. Нині тут проживає майже 9 тисяч мешканців. Як і всюди у нашій країні, основною проблемою є погані дороги. Якщо шлях до Косова взялися ремонтувати, то у самому райцентрі — є над чим трудитися. Утім, робота кипить. Цьогоріч у місті мають капітально відремонтувати три вулиці загальною протяжність два кілометри. Серед найпроблемніших у середмісті — провулок Шевченка.
Дорожня техніка працює і на вулиці Хмельницького. Тут капітально відремонтують півкілометра полотна. Замість вибоїн, ям та болота — новенька бруківка на дорозі, яка веде до місцевої школи. Люди тішаться, адже тепер в них ошатно і сухо. Прибрано від сміття, брукована доріжка біля урочища ГУК. Все це вдалося зробити завдяки активним мешканцям і співпраці з міською владою.
Робити добрі справи і розвивати місто можна навіть і при наявному фінансуванні, переконаний міський голова Косова Юрій Плосконос. Каже, успадкував місто із чималим багажем невирішених проблем. Як приклад покращення життя громади із мінімальним кошторисом — демонструє встановлення огорожі біля місцевого потічка на вулиці Стефурака.
Попри доволі скромний бюджет 5 мільйонів 120 тисяч, з яких 800 тисяч іде на обслуговування апарату міськради, планів у косівській мерії чимало. Утім, проблемою номер один для косівських посадовців — є відсутність власного полігону з твердих побутових відходів. Відтак, каже Юрій Плосконос, возити сміття доводиться в інші райони області. У Косові взялися наводити лад зі сміттям — закупили контейнери та облаштовують сучасні майданчики.
Окрім того, у місті взялися за вуличне освітлення. Уже встановлено 29 економних ЛЕД-ліхтарів. Міський голова Косова запевняє — робитиме усе можливе, аби місто скарбів та легенд та мистецький осередок Західної України було комфортним для проживання не лише місцевих жителів, а й приваблювало туристів.