ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...

ОТБ «Галичина» :: Новини :: Міжнародний волейбольний турнір у Залуччі
  Про студію
5 липня 2016 року / 18:23

Міжнародний волейбольний турнір у Залуччі

Категорія: Спорт

Великий волейбол у мальовничому Покутті. На Снятинщині відбувся міжнародний турнір на кубок Залуччя.

Село Залуччя має давні волейбольні традиції, адже місцеві команди гідно представляли область на всеукраїнських чемпіонатах. До того ж, уже шостий рік поспіль тут відбувається турнір пам'яті ветеранів місцевого волейболу. Кілька років тому турнір набув статусу міжнародного. Загалом, учасниками цьогорічних змагань стали 11 команд, з них — чотири жіночих.

Господарі виставили на змагання одразу дві чоловічі команди, які заслужено посіли призові місця. Команда «Залуччя-1» здобула золоті медалі, а «Залуччя-2» — завоювало бронзу. Срібло дісталося команді Новоселиці. Серед жінок перемогу здобули волейболістки з Одеси, випередивши команди з Білорусі та Львова.

Волейбольні змагання у Залуччі — це досягнення місцевої громади, яка домоглася підтримки влади та меценатів. Насправді такі турніри — це унікальне позитивне явище, визнають учасники та гості змагань. І додають — волейбол має розвиватись не лише в містах, але й в кожному селі. І для цієї великої справи не потрібно космічних коштів.

Переможці та призери турніру отримали грамоти, медалі, кубки, а також пам'ятні подарунки.