ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В Івано-Франківську пам'ять Євгена Коновальця вшанували біля погруддя засновника ОУН та Української військової організації на вулиці названій на його честь. Духовенство відслужило заупокійний молебень, а представники громадськості та влади поклали квіти до пам'ятника провіднику української нації, іменем якого і сьогодні називають підрозділи у добровольчих батальйонах.
Постать Євгена Коновальця є менш вивченою, порівняно з такими відомими історичними особистостями як Степан Бандера чи Андрій Мельник. Свій вклад у вивчення життєвого шляху та доктрини полковника Євгена Коновальця зробили керівники музею визвольної боротьби та фундації імені Олега Ольжича. Завдяки їх зусиллям в Івано-Франківському Центрі патріотичного виховання імені Степана Бандери відкрили кімнату-музей Євгена Коновальця.
На сьогодні в експозиції понад 10 стендів зі світлинами та інформацією про життєвий шлях полковника Євгена Коновальця, його родину та однодумців, спільно з якими він свого часу створював ОУН. Окрім того, тут представлені копії документів з оригінальним підписом провідника ОУН, фото його посмертної маски та кількох особистих речей.
Під час відкриття кімнати-музею також йшлося про плани перепоховання в Україні Євгена Коновальця в рамках реалізації проекту Інституту національної пам'яті «Національний пантеон». Як відомо, могила Євгена Коновальця знаходиться на кладовищі Кросвік у Ротердамі (Голандія), де 1938 році провідник ОУН загинув в результаті спланованого теракту агентів радянських спецслужб.