ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Категорія: Самоврядування, Соціальна сфера, Суспільство
Який ефект отримав сміливий крок у податковій політиці держави щодо зниження єдиного соціального внеску? Над таким питанням у понеділок розмірковували представники профспілок, пенсійного фонду області, фіскальної служби, керівники обласної держслужби з питань праці та роботодавці.
У країні склалася загрозлива ситуація щодо наповненості пенсійного фонду, про це у прямому ефірі на одному з центральних каналів заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева. Не бачать катастрофи у ситуації, що склалася і представники управління пенсійного фонду в області. Йде ріст фонду оплати праці, який не дає катастрофічно падати надходженням, у тому числі й у пенсійний фонд, підтверджують і керівники фіскальної служби області. Позитивну роль повинна відіграти і легалізація роботодавцями заробітних плат найманих працівників.
Бізнесмени мають перестати ухилятись від сплати податків — наголошують і в Державній службі з питань праці. Важелі впливу на порушників досить вагомі — нині за одного неофіційно влаштованого працівника штраф 43 з половиною тисячі гривень. Нещодавня перевірка перевізників має свої результати.
Такі перевірки відбуватимуться в кафе, ресторанах, літніх майданчиках, на базах відпочинку, пилорамах, та в інших сферах бізнесу. Тому, закликає посадовець, щоб уникнути штрафу, бізнесменам таки варто легалізувати працівників. Адже, за підрахунками держслужби праці, в Україні нині є чотири з половиною мільйони неофіційно працевлаштованих осіб. Арифметика тут проста — це величезні кошти, які недоотримує бюджет держави і вони також мали б із залишком компенсувати зниження ставки єдиного соціального внеску.