ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
16 квітня цього року в Коломиї на 91 році життя померла Євгенія Геник, відома майстриня народної вишивки. Вшановуючи її пам'ять, у Івано-Франківському краєзнавчому музеї, у двох залах розгорнуто експозицію вишиваних виробів жінки, яка усе своє життя присвятила вишивці.
Відкриття виставки «Пам'яті Євгенії Геник», на тлі інших бучних подій відбулось непомітно і над скромно, але все можна виправити поки ще є експозиція, та і її швидко розберуть, хоча праця Євгенії Геник вартує того, щоб експонуватись постійно. Євгенія Геник — людина надзвичайно складної долі. Була вивезена, повернулась і продовжувала вишивати. Вона показала нам якою різнобарвною є вишивка, що життя не складається з двох кольорів, що воно не рушник вишитий червоними нитками любові і чорними — журби. Наше життя — різнобарвний обрус, з якого пригощаються всі народи. Євгенія Геник зібрала колекцію, де є ноша з 1945–46 років, а остання її вишивка датується 2016 роком. Сорочки, хустки, рушники, головні убори, крайки — все це підібрано історично, художньо і естетично, а кголовне — грамотно. А назви «Зелені Карпати», «Барви осені», «З маминої скрині», Буковина», «Великодня писанка» — прості і водночас рідні. А модне серед рукодільниць «макраме», відоме українкам давно, і називалось воно плоский вузол, і мало цілком утилітарне значення. Світлої пам'яті Олександра Синиця, Микола Канюс та Ігор Деркач були першими впорядниками маленького каталогу Євгенії Геник, за що ми їм теж маємо бути вдячні. Не з інтернету, а з живого полотна, пити очима розмаїття кольорів і технік запрошують музейні працівники вас, іванофранківці, і ваших гостей.