ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
В рамках проведення першого міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір» в Івано-Франківську відкрили дві різнопланові мистецькі виставки. Своїх поціновувачів, як виявилося, має і більш традиційний живопис, і роботи в модерному жанрі плакату. Обидві виставки так чи інакше мають безпосередній стосунок до Карпат.
Виставки двох українських митців відкрили в Івано-Франківську в Музеї мистецтв Прикарпаття, який на час проведення фестивалю «Карпатський простір» став його арт-локацією. Серію живописних полотен «Мої Карпати» з гірськими краєвидами в різні пори року та елементами побуту корінних мешканців презентував киянин Олександр Храпачов. Його авторське бачення — це яскраві кольори насамперед. Інша виставка, відкрита того ж дня, здивувала оригінальністю підходу авторів.
Більшість плакатів експозиції «Народжені Карпатами» — це роботи студентів, кожна з яких присвячена тій чи іншій відомій особистості та обставинам, за яких людина стала відомою. Громадські діячі, митці, співачки та поети — від Михайла Грушевського, Августина Волошина та Івана Франка, до Соломії Крушельницької, Квітки Цісик, Володимира Івасюка та Івана Миколайчука.
Плакат як жанр — живе і розвивається. Він у певному сенсі позбувся пропагандистської складової, а в серії «Народжені Карпатами» набув ще й нового, просвітницького змісту. Тепер він покликаний повернути історичну пам'ять, каже автор концепції проекту Андрій Будник, та показати багатство й розмаїття культових постатей, яких породила карпатська земля.