ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Канадський досвід плюс українське завзяття. На Львівщині тривають міжнародні військові навчання за участі закордонних інструкторів. Як тренуються наші десантники під керівництвом канадських спецназівців?
Канадські військові інструктори, які сьогодні задіяні до підготовки українських десантників на Львівщині, використовують найпередовіші методи підготовки. Більшість цих занять закриті для преси, їхня методика тримається у секреті. Однак частину навичок таки вирішили продемонструвати журналістам. Інструктори одразу ж попередили: легким завдання не буде. Це — комплексне тактичне випробування із бойовою стрільбою.
Крістофер Конте. командир роти інструкторів ЗС Канади: «Найскладнішим в цьому тренуванні, на мій погляд, стане координація та синхронізація дій усіх солдат відділення та приданих силами — снайперами та інженерами. Це буде доволі нелегко в бойовій обстановці».
Відділення на броні вирушає польовою дорогою. В цей же час свою позицію в кузові вантажівки займає снайпер. Перед підрозділом на БМП стоїть задача атакувати противника та штурмувати ворожий об'єкт. А снайпер увесь час прикриває свої товаришів від ворога, який несподівано може з'явитися з флангу.
Снайперська куля влучає точно в ціль. Тим часом відділення спішується і під вогневим прикриттям БМП вступає у бій із противником. Поки пара снайперів нищить умовних ворожих гранатометників, десантники у ближньому бою нищать охорону ворожих будівель. Набої у бійців бойові, тож тренування максимально наближене до умов реального бою.
Далі — штурм ворожого штабу. Тепер за роботу беруться сапери. Заряд вибухівки виносить двері у повітря і у лічені хвилини будівля зачищена. Командир українського підрозділу зазначає, такі навчання корисні і для бувалих бійців.
Канадські військові зізнаються, що незважаючи на виснажливий графік, успішні тренування приносять задоволення.
Крістофер Конте, командир роти інструкторів ЗС Канади: «Ні, стресу ми взагалі ніякого не відчуваємо, навпаки нам подобається те, що ми тут робимо. Для нас співпраця і партнерство із Українською армією, як винагорода».