ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
«Станіславський феномен» плюс «Слобожанський неомодерн». В Івано-Франківську презентували третю книгу видавничого проекту «Схід-Захід». Його ідея — об'єднати під однією палітуркою сучасну літературу відомих авторів, які презентують різні регіони країни. Унікальність третьої книги серії «Схід-Захід» також у тому, що вона опублікована завдяки платформі соціальних інновацій «Велика ідея» і її вихід у світ відбувся завдяки меценатській допомозі багатьох людей.
Видавничий проект «Схід-Захід» — це поєднання поезії та прози, творів, які раніше не публікувалися у повному обсязі. От і цього разу книга містить повість іванофранківця Володимира Єшкілєва «Тибет», а також щоденники східних подорожей автора, які стали джерелом його літературно-містичних історій. Натомість поезія харків'янина Ігоря Бондаря-Терещенка — це теж своєрідний пошук естетичних та ідейних альтернатив в сучасній українській літературній традиції. Самі ж автори зазначили, що такому сусідству лише раді.
Видавець Василь Іваночко зауважив, що проект є успішним і цікавим. На разі, кожна серія виходить у світ накладом тисяча примірників і на полицях вони не залежуються.
Серія «Схід-Захід» унікальна також тим, що кошти на її видання зібрали звичайні люди. Внески були різними — від кількох гривень до кількох тисяч, зазначає координатор проекту Сергій Адамович, однак результат навіть перевершив сподівання.
У четвертій книзі серії «Схід-Захід» читачі зможуть посмакувати творами луганського поета Василя Голобородька, лауреата Шевченківської премії, а також прозовими творами львів'янина Тимофія Гавриліва, відомого перекладача і культуролога.