ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Міцний тил — запорука перемоги. Збройні Сили України перебудовуються за стандартами НАТО. У цьому українських спеціалістів додатково консультують фахівці-логісти із Канади. Про досягнення і плани на майбутнє мовилося під час зборів офіцерів тилового забезпечення, які відбулися на Львівщині.
Українська армія в процесі реформування орієнтується на стандарти НАТО. Перш за все, це стосується логістики, де позитивних зрушень уже чимало, заявив начальник тилу Збройних Сил України Іван Гаврилюк. Додаткові консультації українським тиловикам надають і фахівці-логісти із Канади.
Ребекка Рамессар, старший офіцер із організації логістики: «Важливо з'ясувати, де саме ми зможемо зробити найбільший внесок у підготовку. Зараз існують різні варіанти: ми можемо вчити організовувати процес планування та координації логістики, проведенню маршів, процесам тилового забезпечення та ремонту бронетехніки. У НАТО логістика в різних країнах, наприклад в США, Канаді чи Британії, організована по-різному. Проте вона взаємосумісна. Це ключовий елемент успіху — ми не мусимо бути однаковими, саме різниця часто стає сильним елементом у роботі коаліційних сил».
На Львівщині українським тиловикам закордонні спеціалісти демонструють, яким чином із збірних конструкцій та військових наметів посеред лісу чи поля можна побудувати повноцінну військову частину. Першим об'єктом, який демонструють стає спортзал, який також розмістився у наметі. Фізичні вправи для бійців країн НАТО — це ідеальний спосіб підтримувати себе у формі та зняти стрес після робочого дня. Крім того, маючи обладнання, у польових умовах можна облаштувати повноцінну казарму.
Польова їдальня може бути не гіршою за ресторан — саме у такій сьогодні харчуються військові, які проходять підготовку в рамках міжнародних тренувань. Різноманітне меню — це також запорука успішного виконання бойових завдань, у цьому впевнені всі військовослужбовці, незалежно від того, яку країну вони представляють.
Тиловики, хоч і переважно не перебувають на першій лінії оборони, зобов'язані знати і військову справу. Тож на полігоні одягли персональний захист та взяли до рук зброю. Навчальний бій, в якому частина тиловиків нападники — частина займають оборону важливого об'єкту триває 15 хвилин.
Нападників вдається зупинити — лазерна система «МАЙЛЗ», яку використовують у таких навчаннях — чітко демонструє, хто і ким був умовно поранений чи умовно вбитий. Одразу після бою — розбір помилок.
Збори, які пройшли випускники Національного університеті оборони України та офіцери логістичних структур оперативних командувань, засвідчили, що «натівський» стандарт будуть впроваджувати і в зоні АТО, і у військових частинах.