ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Вартість шкільного сніданку та обіду для дитини сьогодні складає чималу суму. Оскільки безкоштовне гаряче харчування для учнів 1–4 класів скасоване, то батьки змушені самостійно оплачувати вартість їжі, яку пропонують шкільні їдальні. Відповідно, зріс інтерес до складу та якості страв. Громадська організація «Мами Прикарпаття» вирішила самостійно провести перевірку кількох шкільних їдалень. Перші результати приємно здивували, але це лише верхівка айсберга.
Де, в яких умовах і що саме їдять під час навчального дня у школі діти — турбує більшість батьків. Громадська організація «Мами Прикарпаття» провела вибіркові перевірки шкільних їдалень у школах. Готові страви, які пропонували учням у школах №1, №4, №5 та №26, активісти організації придбали та передали для відповідного аналізу незалежним експертам. Їжа виявилась принаймні безпечною. Проте, окремі нюанси дослідити не вдалося. Як стверджують у ГО «Мами Прикарпаття», потрапити на кухню шкільних їдалень вони навіть не намагались. Тому відповісти на запитання чому вага та склад тієї самої страви у кількох їдальнях були різними так і не вдалося.
Перші результати перевірок, які стали кращими, ніж торік, лише підтвердили потребу контролювати чим харчуються діти у школах. А загалом, громадські активісти вважають необхідним приділяти більше уваги цим питанням на рівні влади.
На думку Петра Хмельовського, потрібно змінювати підхід до організації харчування дітей у школах. Адже досі діють ще радянські норми та стандарти в цій галузі. А може, хоча б в якості експерименту, варто спробувати запровадити кілька варіантів меню чи той самий «шведський стіл».