ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Життя після об'єднання. Нині на Прикарпатті функціонує три територіальні громади — Печеніжинська Коломийського району, Верхнянська — Калуського та Старобогородчанська — Богородчанського, у яких торік 25 жовтня відбулись перші місцеві вибори. Серед прикладів успішного об'єднання та розподілу коштів і відповідальності є Старобогородчанська тергромада, яка об'єднала довкола себе 5 населених пунктів. Як живеться у новому статусі її мешканцям?
Лише за кілька місяців у новому статусі Старобогородчанська ОТГ зуміла стати прикладом ефективного реформування. І це лише початок, кажуть тут. Адже на свої потреби ця тергромада має отримати з державного бюджету субвенцію — понад 4 млн.грн. У січні депутати прийняли бюджет об'єднаної громади. Підрахували — навіть йде перевиконання.
Прихильники об'єднання зізнаються — процес був нелегким. Все почалося з сільського голови Старих Богородчан та депутатського корпусу. Їм вдалося знайти порозуміння і підтримку серед своїх колег із сусідніх сіл. Новому статусу неабияк радіють місцеві. Сподіваються — незабаром відчують покращення життя громади.
Один із багатьох прикладів поліпшення життя людей в громаді — це переведення будівлі амбулаторії сімейної медицини на сучасне опалення і закупівля нового кардіографа. Директор школи Старобогородчанської ОТГ Тарас Гринишин також розповів про переваги від об'єднання. Найперше — придбають шкільні автобуси та відремонтують шкільний майданчик. На черзі — ремонт будівлі школи.
Однак нині є чимало питань, які потрібно врегулювати, зокрема мова про розподіл медичної субвенції. Завдання громади — врегулювати відносини із центральною районною лікарнею щодо медичного забезпечення та розподілу цих коштів. Так само не вирішено питання з освітніми коштами.
Цього року громади отримали субвенцію для створення, модернізації інфраструктури об'єднаної територіальної громади, на нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об'єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності.
Старобогородчанська ОТГ — яскравий приклад для наслідування щодо організації життя в громаді, певен експерт з питань реформування місцевого самоврядування Руслан Панасюк. На черзі — вибори сільських старост у громадах. Керівник Старобогородчанської тергромади Ярослав Здерка каже — не варто боятися брати на себе відповідальність і служити людям. Він закликає інших стати на шлях об'єднання, щоб концентрувати кошти на місцях, бути господарями на своїх територіях і розвивати їх.