ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Знання, які рятують життя. Військові кореспонденти, які неодноразово працювали у зоні бойових дій, провели майстер-клас для школярів, які хочуть пов'язати своє майбутнє з журналістикою. Юнакам та дівчатам показали та розказали багато цікавого. Однак наші кореспонденти, які стали свідками цього заняття, зробили висновок, що такі заняття були б корисними і для професійних працівників мас-медіа.
Як не потрапити на мінне поле, за скільки секунд можна врятуватися від систем залпового вогню, як надати допомогу собі й пораненому товаришеві. За два роки неоголошеної війни на Сході України ці правила вивчили українські військові і журналісти, які працюють на лінії вогню. Офіцери Західного регіонального медіа-центру вирішили продемонструвати основи науки виживання франківським школярам, які навчаються у гуртку журналістики. Військові переконані, говорити про такі серйозні і відповідальні речі ніколи не рано.
Школярам показали уламки снарядів, яким ворог знищує мирні українські міста. Пояснили, як розпізнати смертоносні постріли за звуком. А ще продемонстрували вміст військових аптечок та спорядження. Особливо втішила дітей можливість приміряти захисні обладунки, які подекуди важать більше, ніж дехто з наймолодших гуртківців. І якщо хлопців більше цікавила зброя, то дівчата приміряли спорядження, як професійні модниці.
Насправді ж підготовка журналіста до відрядження у зону бойових дій — справа дуже відповідальна, зазначають військові. Тож вони наголошують, що більше часу приділиш на підготовку, то кращим буде результат.
Під час безпосередньої роботи на передовій, офіцери медіа-центрів постійно супроводжують цивільних колег і допомагають їм у роботі. Підполковник Вадим Бакай зазначає, що переважно представники вітчизняних ЗМІ дуже відповідально ставляться до порад військових. Проте в журналістиці, як і в медицині, дуже важливим є правило не нашкодити. Адже ціна помилки можу бути дуже високою.
У майбутньому представники Медіа-Центру вивчають можливість провести тренінги з безпеки і для професійних журналістів Прикарпаття.