ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Коли в Україні розпочнеться справжня боротьба з корупцією? Про це й не тільки радилися учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції на тему «Особливості формування законодавства України».
Уже традиційно щороку в Івано-Франківському університеті права імені Короля Данила Галицького збираються дослідники філософсько-історичних та прикладних аспектів реформування українського законодавства. Попри те, що Україна вже 25 років є незалежною державою, актуальність такої дискусії з кожним роком тільки зростає, переконані науковці.
Заходи, де збираються чільні представники різних навчальних закладів, не тільки з України, але й з-за кордону, дають можливість виробити спільну позицію щодо зміни законодавства, як внутрішнього, так і можливо міжнародного, зазначає професор «Львівської політехніки» Костянтин Марисюк.
Конференція охопила кілька напрямів. Це й удосконалення кримінального кодексу, і проблема неплатоспроможності банків та їх позичальників. Однак найбільш очікуваними на конференції стали доповіді щодо реформування законодавства у галузі боротьби з корупцією. Доктор юридичних наук Олександр Саінчин констатував, що вперше в Україні створено комплексний державний механізм, який зможе ефективно виявляти корупціонерів на найвищому рівні.
Національне антикорупційне бюро запрацювало з першого березня, зазначив професор Олександр Саінчин. Він сподівається, що вагомі результати суспільство побачить уже в травні. Сучасне антикорупційне законодавство в Україні є досить ефективним, тож потребує виконання, а не змін, наголосив професор. Варто зазначити, що матеріали конференції будуть опубліковані окремим збірником, який також надішлють представникам законодавчої влади, органам місцевого самоврядування та юристам-практикам.