ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Діяти швидко і максимально зібрано. На Львівщині, у 184 навчальному центрі Академії Сухопутних Військ триває польовий вишкіл солдатів-контрактників. Тренування відбуваються щодня. Чого і як навчають бійців?
Військові зазначають, що різниця між тим, як готували солдата-піхотинця до початку АТО, і тренують сьогодні — справді величезна. Навіть вправи з автоматами стали складнішими і цікавішими. Стріляти по мішеням доводиться, ховаючись за вантажівку та БТР, з коліна, стоячи, лежачи. А ближні мішені — вражати ручною гранатною. Кардинально змінився і рукопашний бій. З'явилися нові прийоми, а зброєю в смертельній сутичці може стати навіть магазин від автомата.
А вправа, яка зовні нагадує послідовність прийомів зі східних бойових мистецтв, також бере свої початки із тактики дій у АТО. Так бійців вчать швидко діяти в бою, відкривати вогонь за напрямком годинникової стрілки. Тим часом на стрільбище із своєю потужною зброю висуваються винищувачі піхоти. Розрахунок зенітної установки знає, що діяти треба швидко і максимально зібрано, аби не стати легкою мішенню для ворога.
Крупнокаліберний ДШК зарекомендував себе у АТО, як потужна і корисна зброя, його можна побачити на кожному передовому блок-пості. Тож вправлятися із ним також сьогодні навчають кожного бійця. Але найголовніше для піхотинця — вміння діяти у складі підрозділу, разом із бронетехнікою, прикривати свого товариша у бою. Тож військові у складі відділень та взводів, незважаючи на бруд і втому, відпрацьовують спільні дії. Вчаться воювати і у полі, і у населених пунктах. І сьогодні контрактники та призовники стверджують, що отримують на полігоні достатньо знань, аби почуватися надійно і впевнено.