ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
«Національна мозаїка Івано-Франківська» — під такою назвою в обласному центрі відбувся круглий стіл за участі науковців, представників місцевого самоврядування та очільників етнічних громад. Говорили про спільне і відмінне, минуле й майбутнє.
Івано-Франківськ завжди був містом, толерантним до людей різних національностей. І саме такий міжкультурний діалог є запорукою його успішного розвитку, вважають організатори заходу.
Протягом усієї історії Івано-Франківська його національна мозаїка щоразу змінювалася. Ще на початку 20 сторіччя майже половину населення становили євреї. Вони займались основним чином торгівлею, промислом і ремеслами. Нині ж ця громада є дуже малочисельною, зазначає рабин Івано-Франківського регіону.
Ближче до історичної батьківщини з часом перебираються і представники інших етнічних громад, зокрема, німецької. На разі лише 120 іванофранківців відносять себе до німецької громади, зазначає один з її представників Сергій Ельберг. Та проте, навіть за такої нечисленності, спільнота намагається зберегти свою ідентичність. Насамперед, відзначаючи релігійні свята і дотримуючись традицій.
Національна мозаїка Івано-Франківська продовжує змінюватись. В місті дедалі відчутнішою стає присутність вихідців з африканських та арабських країн. Тож необхідно встановити правила міжкультурного діалогу, адже без дискусії, можливо, важкої та емоційної, не можна налагодити справжню співпрацю, підсумували учасники круглого столу.