ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Він не любить, коли його називають «кіборгом». До Івано-Франківська з Житомира переїхав Станіслав Паплінський. У складі 90 батальйону він захищав один з терміналів Донецького летовища. Потім довгих 197 днів пробув у полоні бойовиків. Своїми спогадами про пережите він поділився з нашими кореспондентами.
Картину з відомою вже всьому світу вежею Донецького летовища Станіславу подарував його бойовий побратим. Там вони воювали разом, у найважчі дні оборони. На війну Станіслав Паплінський потрапив під час третьої хвилі мобілізації. Попросився у 95 бригаду. Два місяці воював на передовій. Захищав Артемівськ, Опитне, Водяне, Піски. А 20 січня після останнього підриву на терміналі, їхав забирати поранених товаришів з аеропорту. Саме тоді їхня броньована машина потрапила під обстріли.
Із шести членів екіпажу, двоє загинули під час обстрілу, двом пощастило втекти. А пораненого Стаса з товаришем бойовики взяли в полон. Десантник пригадує, спочатку його били, потім знущалися морально.
У тісній камері в різний час утримували від 35 до 58 осіб. І це були не лише українські військові чи волонтери. Бойовики часто ув'язнювали навіть місцевих цивільних, звинувачували їх у вигаданих злочинах, щоб потім обмінювати на своїх.
У полоні він уперше в житті почав писати вірші. Нині має їх близько сотні. Найпронизливіший твір — «Зачем на мой земля пришел» Саме таке питання українському десантнику доводилося чути чи не щодня. От тільки запитували про це представники різних національностей — росіяни, чеченці, навіть узбеки та якути. Наче це Станіслав прийшов зазіхати на їхню землю, а не навпаки. Однак ще гірше за дошкульні питання, мучила невідомість.
Після шести з половиною місяців полону Станіслава Паплінського та ще двох українських військових звільнили. Далі був тривалий курс лікування. А після демобілізації, чоловік вирішив залишити Житомир і перебратися до Івано-Франківська. Розповідає, що до війни часто бував на Прикарпатті і дуже полюбив цей край. Тепер сподівається, що саме тут зможе забути все пережите. А можливо — ще й видати збірку своїх віршів, які наразі активно поширюються у соцмережах. І навіть стають піснями.