ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Івано-Франківська філія концерну радіомовлення, радіозв'язку і телебачення відзначила півстолітній ювілей. 18 січня 1966 року у місті було створено Франківську телевізійну станцію, а через 4 роки — радіотелевізійну передавальну станцію. З нагоди свята для чималого колективу концерну в обласній філармонії організували урочистості.
Півстоліття працює у місті ретрансляційно-телевізійна вишка. У цеху радіорелейних ліній було організовано передачу телесигналів по усій області. Зокрема, у 4-х напрямках — на Долину, Яремче, Верховину та у сторону Герасимова. Нещодавно тут закупили нове обладнання, аби йти в ногу з часом. Відтак, працюють над розширенням мережі теле- і радіомовлення, а також розвитку і вдосконаленню мережі операторів мобільного зв'язку та розбудові мережі передачі даних та Інтернет.
Ще торік Україна мала перейти з аналогового на цифрове мовлення. Але наразі це ані матеріально, а ні технічно не готові забезпечити на РРТ по всій країні. На сьогоднішній день покриття в області цифровим мовленням складає 45–50%%..
Олег Петраш, директор Івано-Франківської філії концерну РРТ: «Для того, щоб повністю відмовитись від аналогового мовлення і перейти на цифрове потрібно, щоб покриття складало 95%. 16–17 рік буде вирішальним у плані переходу на цифрове мовлення».
За планом відключення аналогового телебачення розпочнеться у другій половині 2017-го року. Утім, проблем вистачає і нині, зокрема, бракує частот.
З нагоди півстолітнього ювілею колектив концерну привітали представники влади та колеги по співпраці. Відсутність належної державної інформаційної політики впродовж останніх десятиліть спричинила ті події, які мають місце у східних областях України, зазначив на урочистостях заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк.
Сьогодні на території області створено широку мережу радіорелейних ліній загальною довжиною більше 400 км. На обліку філії знаходиться 16 металевих висотних споруд висотою від 40 до 193 метрів для розміщення на них приймально-передавальних антен телерадіомовлення та релейного зв'язку.