ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
«Шукаючи Європу, ми нарешті знайшли Україну. Тільки побачивши на власні очі, що таке війна і чого вартий мир, ми зрозуміли, хто ми». Саме такі слова розміщені на головній сторінці сайту «Чашка.in.ua», який заснувало одне із приватних підприємств міста Слов'янська. Люди, які пережили окупацію так званої «ДНР», і на власні очі побачили — який він, «Русский мир», тепер збирають гроші на допомогу воїнам, які боронять нашу землю від агресора і закликають долучитися до цієї акції всіх небайдужих.
Проект «Чашка добра» ініціювала група підприємців зі Слов'янська. Очолив групу меценатів «Іванич» — так називають підприємця Олександра Полігенька хлопці на передовій. Він у них частий гість. До військових бойових підрозділів постійно возить продукти харчування, одяг, військову форму та безліч потрібних речей. Кошти волонтери збирають із допомогою патріотичних горняток. Їхнє виготовлення — доволі складний, але цікавий та детально продуманий процес.
Ольга, керівник підприємства: «Это не так просто, это не у нас в Славянске, это делается в других городах. Тоесть был ряд макетов, ряд вариантов, которые были предложены. Мы провели, лично он проводил пробы, контролировал весь этот процесс — как будет выглядеть, ярче, светлее, как будет обжигаться, что именно, какой рисунок будет на каждой этой чашке».
Весь керамічний посуд виготовляється з екологічно чистої продукції, в основі якої звичайна українська глина. Технологічний процес складається з багатьох етапів і потребує багатьох спеціалістів. Юрій відповідає за обпалення посуду.
Юрій, працівник підприємства: «Когда я делаю посуду, я думаю о том, с каким настроением люди будут с неё пить. Стараюсь делать максимально качественно, чтобы человек брал и смотрел «Какая хорошая посуда» «.
До проекту «Чашка добра» на підприємстві особливе ставлення. Адже виготовлення такої продукції вимагає максимальної концентрації уваги та вправності.
Юрій, працівник підприємства: «К ней самое трепетное отношение. Потому что, во-первых, это символ нашей страны, поэтому к ней по-другому просто нельзя относиться. Пусть они относятся к этой чашке, как я — также трепетно. Держат в чистоте и понимают, что это что-то очень важное для них».
Тетяна, працівниця підприємства: «Нужно хорошо и аккуратно наложить, разгладить, чтобы было приятно на эту чашку посмотреть. Приятно, когда люди отзываются хорошо».
Окремим напрямком роботи на підприємстві займаються механіки. Вони не тільки відповідають за справність автоматів та механізмів цеху, а й виготовляють для хлопців на передову печі-«буржуйки».
Євген, механік: «Ребята попросили один раз сделать буржуйку. Ну и мы предполагали, что всё закончится у нас одной буржуйкой. Но когда отвезли — ребятам понравилось, они нам сказали, что они хотели добавить, чтоб они там могли готовить. Кому-то меньше она нужна, кому-то больше. Они внесли свои коррективы. И, получается — мы делали конкретно то, что они хотят. Не то, что можно купить на рынке, так какое-то такое-то, а непосредственно то, что нравится и то, что комфортно для ребят на фронте».
А на запитання, з яким настроєм працюється, колектив підприємства відповідає — «з бойовим». І додають, що не чекають медалей та грамот. Найкраща подяка — це просте людське «дякую» від українських бійців, які за час спілкування вже стали рідними людьми. З продажу «Чашки добра» для військовослужбовців було закуплено автомобіль «Нива», виготовлено і передано в користування буржуйки, які не тільки зігрівають в холодну пору року, а й слугують для приготування їжі, закуплено військову форму, взуття, теплий одяг та багато іншого. Меценати самі привозять допомогу на передову, допомагають облаштовувати бліндажі, лазні. Самі ж військові дуже вдячні за допомогу та підтримку, адже, коли тебе цінують, поважають і підтримують, набагато легше нести бойову службу на передньому краї неоголошеної війни.