ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
У об'єднаних громадах Прикарпаття визначилися з кандидатами на головні посади. Таких в області три, одна з них Старобогородчанська. Спершу, на виборах 25 жовтня обрали голову тергромади. А днями новообраний депутатський корпус зібрався на першу сесію, де обирали секретаря ради та затверджували повноваження голови і депутатів.
Жити за новими правилами готуються у Старобогородчанській об'єднаній територіальній громаді. До кінця року тут працюватимуть за старим бюджетом, а вже з нового 2016-го почнуть повноцінно функціонувати як окрема громада.
Ярослав Здерка, голова Старобогородчанської об'єднаної громади: «Переходимо в іншу структуру. Це буде об'єднана тергромада. Ми міняємо статус на місто обласного значення. Заложено є те, що свій бюджет розвитку, весь апарат буде утримуватися за власні податки. Люди будуть чітко знати за що вони платять і які отримують за це послуги».
До речі, більшість у раді Старобогородчанської об'єднаної громади отримали представники політичної партії «ВОЛЯ». З 22 депутатів, 10 обранців саме з цієї політсили, так само як голова громади та новообраний секретар.
Ольга Галабала, депутат Івано-Франківської обласної ради від партії «ВОЛЯ»: «Ці перші сесії є дуже важкими, бо законодавча база неготова. Частина законодавства буде прийматися наступного тижня. А громади вже почали існувати. Більше того, відтепер припиняють своє існування ті сільські ради, які були. Ми допомагали цим громадам оформити план об'єднаної громади, щоб вони вже з 01 січня могли отримати додаткові кошти з держбюджету на розвиток своєї інфраструктури».
За кошти закладені у план розвитку Старобогородчанська об'єднана громада планує вирішити питання з облаштування адмнібудинку, провести інвентаризацію земель, бо відтепер земля поза межами населених пунктів переходить у власність громади. Зі слів голови тергромади, якщо держава виконає свої зобов'язання, то половину коштів з власних доходів, а це близько 2 млн. гривень щороку, громада зможе направляти на розвиток своєї інфраструктури.