ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Партнерство без кордонів, інтерактивна інституційна співпраця, історія, традиції і культура румунського та українського народів були представлені на мандрівній виставці повітового музею Сату-Маре, яка розгорнута в Івано-Франківському краєзнавчому музеї.
Виставка створена завдяки грантовій підтримці Європейського союзу в рамках проекту транскордонного співробітництва України, Румунії, Угорщини та Словаччини. Повітовий музей Сату-Маре, Ужгородський національний університет, Союз українців у Румунії — це ті, хто спричинились до створення такої мандрівної, компактної виставки, яка вчора була в Чернівцях, сьогодні в Івано-Франківську, а завтра вже повертається на батьківщину.
Спілкування наших народів повинно тривати не лише в плавні туризму, адже історична і культурна спадщина багато в чому нас поєднує. Солотвино і Білу Церкву не одразу можна впізнати на стендах.
Прекрасна природа, архітектура сакральних і палацових споруд, народна ноша, майстри декоративно-вжиткового мистецтва і, звичайно, туристичні приваби — усе це зображено на стендах, які компактно демонструються і легко за лічені хвилини демонтуються. Приблизна вартість одного такого мобільного комплекта 50 євро. Відвідувачі оцінили не лише культурно-інформаційне наповнення експозиції, а й технологічність і досконалість конструкцій. Як зазначила пані консул, Євросоюз надає грантову підтримку саме для того, щоб і спілкування, і презентації відбувались на справді європейському рівні. Виставка в Івано-Франківську тривала рівно годину, тому ті, хто на неї потрапив можуть вважати себе щасливчиками.