ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
Розказати правду від імені живих, мертвих та тих, хто зник безвісти. Так пояснив мотив написання книги «Іловайськ» журналіст та громадський діяч Євген Положій. Роман побудовано на реальних подіях серпня 2014 року. Свою книгу автор презентував в Івано-Франківській обласній науковій бібліотеці.
Іловайськ — це тема, про яку багато хто хоче забути. Однак про помилки і трагедії потрібно говорити, бодай для того, щоб не повторювати їх знову і знову. Так вважає сумський письменник і журналіст, головний редактор газети «Панорама» Євген Положій. Його книга — це розповідь про війну, без купюр і сентиментів. І хоча на обкладинці роману зазначено, що всі персонажі вигадані, текст побудовано на реальних подіях.
Свої історії авторові розповіли бійці добровольчих батальйонів «Донбас», «Дніпро-1» і «Дніпро-2», «Херсон», «Миротворець», «Кривбас», 42-го батальйону територіальної оборони, солдати та офіцери 17-ї танкової бригади, 51-ї, 92-ї, 93-ї бригад Збройних Сил, прикордонники Сумського пересувного загону. Деякі з цих розповідей увійшли до книги. Інші — ще чекають на літературне осмислення.
»Іловайськ» — це також дивовижні історії бійців, які врятувались дивним чином, які рятували цивільне населення, та — яких рятувало це населення. Книга є психологічно важкою, — визнає автор, адже не кожен зможе адекватно сприйняти деяку інформацію, що у ній міститься. Однак висновки після прочитання книги кожен повинен робити самостійно.
Книга вийшла друком у видавництві «Фоліо» одразу двома мовами — українською та російською. Українською мовою наклад становить дві тисячі примірників, проте автор каже, що планує збільшити його.