ОТБ «Галичина» цілодобово в ефірі на 26-му телевізійному каналі. Телесигнал охоплює Галицький, Тисменицький, Тлумацький, Богородчанський райони та м. Яремче(25ТВК). Частково покриті Калуський, Коломийський, Рогатинський, Надвірнянський, Верховинський(33ТВК) та Городенківський райони...
На Прикарпатті відбувся фестиваль «Яворина-2015». Традиційне місце паломництва патріотичної громади — урочище Розтока поблизу села Липа Долинського району. Саме в цьому місці в середині сорокових років минулого сторіччя діяла старшинська школа УПА «Олені». Поблизу Яворини загинув крайовий провідник ОУН Ярослав Мельник. Мета цьогорічної акції — віддати шану всім, хто загинув у боротьбі за українську державу і тим, хто сьогодні продовжує ризикувати життям задля неї.
Кілька років тому у Липі освятили меморіал на честь героїв національно-визвольних змагань. Згодом біля нього постав ще один знак — у пам'ять про «Небесну сотню». Саме поминальною панахидою біля цих монументів розпочався цьогорічний патріотичний захід. Вшанувати полеглих героїв приїхали і місцеві мешканці, і гості з різних куточків України. Вони з почестями зустріли учасників минулої і сучасної війни.
Уже багато років Яворина є місцем паломництва для української патріотичної молоді. Тут можна відчути подих історії та усвідомити, яку криваву ціну заплатив наш народ за свою незалежність.
У зв'язку з сучасними подіями, «Яворина» з фестивалю патріотичної пісні перетворилася на захід, який має гартувати не тільки дух, але й тіло. Зокрема, до програми фестивалю включили Богатирські ігри, а глядачі мали нагоду не тільки вболівати за спортсменів, але випробувати і власні сили. Також учасники фестивалю мали нагоду позмагатися у вправах зі стрілецькою зброєю, а також у волейболі. Головний суддя змагань Віктор Ониськів зауважив, що з кожним роком зростає професійний рівень команд, які долучаються до турніру.
Організатори заходу визнають, що цьогоріч на Яворині зібралося менше гостей, ніж зазвичай. Насамперед — через події на Сході. У той же час — побільшало молоді, зауважив голова Івано-Франківської обласної ради Василь Скрипничук. І наголосив, що українцям потрібно не тільки знати про подвиг Ярослава Мельника, але й наслідувати його.
Традиційно українці піднімали бойовий дух повстанською піснею. Її співали і аматорські колективи, і відомі митці. А кульмінацією дійства стало запалення символічної повстанської ватри.